Maker Biostabil claimt miljoenen van TROS

Nederland • Geschreven door Rob (R@b) op 07-05-2004 @ 15:56
print 
SantaneraHet consumentenprogramma TROS Radar hangt een miljoenenclaim boven het hoofd van Bruno Santanera, de bedenker van de Biostabil. De Biostabil 2000 is bekend van de Telsell reclame, waarin Santanera samen met Tineke de Nooij een geneeskrachtige ketting met medaillon aanprijst.

TROS Radar liet enige tijd terug de Biostabil in de uitzending openmaken. Wetenschappers verklaarden dat er slechts een ordinair neodyniummagneetje in de hanger zat, die als Biostabil vanaf 119 euro verkocht wordt.

Volgens Santanera is de verkoop van de Biostabil 2000 na die uitzending ineengestort. Hij blijft volhouden dat er in het magische sieraad samengeperste aarde uit Zaïre zou zitten. Hij wil met de schadeclaim zijn totaal ingestorte verkoop compenseren en zijn naam als oplichter gezuiverd zien. Er zal een 'schadestaatprocedure' worden gevolgd, wat betekent dat de rechtbank zich eerst buigt over de vraag of de TROS onrechtmatig heeft gehandeld en de kijker heeft misleid. Daarna komt pas de schadevraag aan de orde.

Biostabiel sucks

StabilDe makers van de website Biostabiel.sucks, naar aanleiding waarvan FOK! voor het eerst berichtte over het wondersieraad, zijn ook aangeklaagd. Ex-Idols deelnemer Anton Struus en Berry Gelderblom zouden zich volgens Santenera onterecht kritisch hebben uitgelaten over zijn edelmetalen 'wondersieraad'.

De Reclame Code Commissie (RCC) bepaalde overigens eind maart dat de reclames voor de Biostabil 2000 van de buis moesten. Volgens de Commissie kon de heilzame werking van de ketting niet aannemelijk worden gemaakt en werden in de commercials vaktermen gebezigd die tot doel hadden om eventuele kopers te misleiden.



Lees ook:

» 00:29 Sap veruit favoriet bij kiezers GroenLinks25
» 25/05 Aangifte krakers tegen politie over geweld19
» 25/05 Notoire zwartrijdster loopt tegen de lamp25
» 25/05 Zeker anderhalf miljoen euro schade door noodweer17


delen | eKudos nujij

13449 views / 55 reacties
Reacties op dit bericht
5  van 55 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
userIcon
ROFL @ serieuze reacties hier hahahahahahaha

Ik vind Bruno ook een lieve man, de Biostabil 2000 heeft mij ook verlost van mijn anusbuisverkalking.
userIcon
quote:
Volgens Santanera is de verkoop van de Biostabil 2000 na die uitzending ineengestort.
Haha, hebben mensen er echt een televisieprogramma voor nodig, van de TROS nota bene, om te beseffen dat dat ding waardeloos is. Dat is ook triest.

Maar goed, in ieder geval leuk om te zien dat de maker van dat ding het zelf gelooft, dat verbaast me trouwens wel enigszins. Ben benieuwd hoe dit afloopt.

Ik ga geen placebo om mijn nek hangen maar het helpt vast heel goed bij mensen die dat wel doen.
userIcon
Biostabil heeft me van m'n chronische schoonmoeder afgeholpen. Als dat geen bewijs is!!!!!
userIcon
Ik snap sowieso niet dat mensen in dat soort dingen geloven
Geloof is het basis bestandsdeel van deze producten, zonder geloof doen ze het niet.
5  van 55 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 00:29 Sap veruit favoriet bij kiezers GroenLinks25
» 25/05 Aangifte krakers tegen politie over geweld19
» 25/05 Notoire zwartrijdster loopt tegen de lamp25
» 25/05 Zeker anderhalf miljoen euro schade door noodweer17


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden