'Michael Jackson in financiele problemen'

Showbizz • Geschreven door Rob (R@b) op 12-02-2004 @ 18:47
print 
De New York Times meldt dat Michael Jackson aan de rand staat van de financiële afgrond. De popster leeft van zijn laatste financiële reserves en lijkt niet in staat een lening van zeventig miljoen dollar bij de Bank of America te kunnen terugbetalen.

Onderhandelaars van Jackson proberen nu de lening te verlengen. Die is gebaseerd op de liedjescatalogus van Michael Jackson die tussen de 75 en 90 miljoen dollar waard zou zijn. Tevens probeert men kredietverleners ertoe te bewegen schuldverlichting toe te staan.

De kritische houding van de banken ten opzichte van Jackson zou niet enkel te maken hebben met de komende rechtszaak voor kindermisbruik die Jackson te wachten staat, maar ook met berichten dat hij onder de invloed zou staan van de radicale zwarte moslimbeweging, Nation of Islam.

De zanger lijkt zichzelf niet druk te maken. Maandelijks zou hij nog twee miljoen dollar uitgeven aan shoppen, auto's, huizen en het onderhouden van leden van de Nation of Islam.

Bron: HLN


Lees ook:

» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'20
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15
» 25/05 Selena Gomez nieuw doelwit kussende journalist23
» 24/05 Illusionist Roy aangeklaagd om aanranding16


delen | eKudos nujij

1058 views / 63 reacties
Reacties op dit bericht
50  van 63 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
userIcon
Mofo, misschien moettie een beetje gaan bezuinigen met zo'n dikke schuld...
Was dit allemaal al bekend?
Geef ons nieuw nieuws dat was hij namelijk al jaren. En wil hij nu weer niet blank zijn? (moslims zijn meestal niet blank) Ik snap niets van die kerel.
[ Dit bericht is gewijzigd door The_Mouse ]
userIcon
Als ie dat pretpark nou niet had gemaakt had ie en meer geld en waarschijnlijk ook heel wat minder van die kindermisbruikzaken. Maarja, te laat...
And who gives a fck...mij boeit die hele gozer niet....had ie maar niet zoveel geld uit moeten geven aan dat "paradijs" van em
En waar gaat hij nu de schadevergoeding van betalen aan de kleine kindertjes waar hij aangezeten heeft?
userIcon
Toch knap om zo'n fortuin er nog door heen weten te jassen.
dan verkooptie toch gewoon wat?
Was al bekend? Maar iig, tsja.. hij heeft t zelf verneukt!
Er worden tegenwoordig teveel verhalen in de media getoondover MJ, dat een normaal mens niet meer in staat is om te oordelen over de waarheid van het verhaal.

Hoe dan ook, die kerel heeft het zwaar.
Nation of Islam???? Micheal? no way

eerder Nation of Islamietjes dan , als het waar is tenminste.
userIcon
Waarom heb ik toch het gevoel dat die man niet oud wordt....?!?!? Hoort dat bij grote artiesten?

quote:
Onderhandelaars van Jacskon

Wie!?

Typo
Als ie dat pretpark nu eens voor het publiek opensteld voor een klein prijsje, kan hij mooi uit de schulden klimmen! Zat lui die daar graag eens rond zouden willen kijken.....
Weet men wel dat hij ook zijn eigen dierentuin heeft met tijgers, beren, giraffes etc. Deze worden verzorgd door iemand die hier enkele duizende dollars per dag mee verdiend..

Edit: Michael heeft ook zijn eigen Geit.
userIcon
hmm..
als ie nou eens neverland en de beatles rechten verkoopt heeft ie voorlopig weer genoeg geld...
userIcon
zelf lange tijd fan geweest van hem, vind het nog steeds goede muziek, zeker z'n oude werk...ben idd ook bang dat die kerel niet oud gaat worden...hoop van wel maar ben bang van niet
@ mschol

De beatles rechten liggen volgens mij alweer gewoon bij Paul inmiddels.. Of zit ik er nu naast?
[ Dit bericht is gewijzigd door koentjuh18 ]
MJ heeft de rechten nog steeds voor zover ik weet...
userIcon
Was wel humor om hem een tijd geleden op tv te zien shoppen:

"Dat wil ik, dat wil, ik, en dat daar. Hoe duur is die vaas? 1 miljoen? Doe die ook maar. Dat tafeltje daar ziet er wel leuk uit, heb ik die al gekocht of niet? Wel? Okee dan hoef ik 'm niet nog een keer. Die daar, heb ik die dan al? Niet? Hij is 900.000 dollar? Is goed, doe die ook maar. Of nee, doe er maar 2."

En volgens eigen zeggen was dat heel normaal voor hem om zo te gaan shoppen. Dan wil ik wel geloven dat je in de financiële shit komt. Maar toch....wacko Jacko is toch een onuitputtelijke bron van geld? Maar ja.....zijn excentrieke levensstijl EN zijn enorm grote giften aan 3e wereldlanden (wat bijna iedereen vergeet) hakken toch wel behoorlijk in zijn budget.
SMOOTH criminal... Don't stop TiL You get enough,

$$$ Keep dreaming geldkraan stroomt leeg

Hoe is het toch mogelijk dat eens een zo groot artiest zo de weg kwijt is ..
userIcon
Ach ja zoals Marco Borsato zou zeggen: "Het gaat steeds duurder kosten."
userIcon
Hoe stom kun je zijn als je zo blijft leven als je eigenlijk te weinig geld hebt?
simpel
[ Dit bericht is gewijzigd door Pooltje ]
Het gaat wel bergafwaarts met die man zeg.

Hij was een uniek persoon vroeger.
eigen schuld, hij besteed als ie gaat winkelen gewoon minimaal 2 miljoen aan junkstuff...

hij verdient het gewoon!
Ach ja als ie al jaren zoveel geld uit geeft is het ook moeilijk ineens te minderen
Nee hoor gewoon dokken zou ik zeggen; dan verkoopt ie neverland maar
Zal wel weer een gerucht zijn waar niks van klopt.
Dan verkoopt hij zijn rechten van de Beatles maar aan die ene van de Beatles. :0


Sim-pel
[ Dit bericht is gewijzigd door Kylee ]
userIcon
=edit=
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
mja recessie he
userIcon
Ach, zodra hij zn Beatles-rechten terug verkoopt aan Paul McCartney is hij weer uit de problemen. Ik heb geen medelijden met MJ. Het is zn eigen schuld.
userIcon
Misschien heeft hij wel video's gemaakt van zijn speelkwartiertjes.... PERVERT!
Waarom wordt de Nation of Islam slechts aangeduid als 'radicaal' en niet als 'racistisch'? Een label wat aan elke organisatie/beweging wordt toegewezen waarvan ook maar redelijkerwijs vermoed wordt dat ze pro-blank zouden kunnen zijn. De Nation of Islam is een racialistische groepering die streeft naar een eigen exclusief zwart thuisland. Blanken worden gezien als duivels ("white devil") die, zo gaat het verhaal, 6000 jaar geleden zijn 'uitgevonden' door de zwarte wetenschapper Yacub. Het vereist niet veel voorstellingsvermogen om te bedenken wat de reactie van de media zou zijn op een blanke organisatie die dit soort dingen beweerde over zwarten. Luister hier naar een speech van een voormalig NOI lid waar hij vertelt wat er in zijn ogen moet gebeuren met de blanken van Zuid-Afrika:

http://vaandel.co.za/Dr.%20Khalid%20Muhammed.mp3

Wat zou er gebeuren als een blanke artiest, bijvoorbeeld Justin Timberlake, lid zou worden van een pro-Europeese organisaties zoals David Duke's National Assocation for the Advancement of White People (NAAWP)? Zou de media reactie hetzelfde zijn? Wat vind jij daarvan?



Als hij nou een stukie grond verkoopt van zijn neverland dan is ie weer binnen toch
Hem hem nooit gemogen, die omgekeerde whigger.
Ethnocentrist, mooi gesproken!
Die heeft zeker z'n kapitaal uitgegeven aan kinderlingerie? Wat interesseert mij zijn financiele situatie nou! De aardappelpuree en het onderdak in de gevangenis hoeft hij toch niet zelf te betalen...
Voor alle ongelovigen!

For immediate release Contact: Dora Muhammad
December 29, 2003 (773) 602-1230

Press Advisory

CHICAGO (NOI.org) -The Nation of Islam, in response to several inquiries, has said today that it has no official business or professional relationship with Mr. Michael Jackson. The Nation of Islam joins thousands of other people in wishing him well
Die gozer moet gewoon weer gaan zingen, dan heeft 'ie zijn financiële problemen zo weer ingehaald. Want plaatjes verkopen kan hij nogsteeds. Daar ben ik van overtuigd.
WolfOFDarkness, dat plaatjes zingen probeerd hij ook nog, alleen de laatste 2 platen die hij uitgebracht heeft zijn allebei geflopt, door allerlei omstandigheden
Toch raar dat hun zeggen dat ze niks met MJ te maken hebben.

http://www.noi.org/statements/press12-29-2003.htm
Als tie nu eens gewoon de rechten van de beatles liedjes aan Paul McCartney verkoopt, heeft tie weer centjes...
userIcon
Paul Mc Cartney had er geen 40 miljoen voor over destijds en ik denk dat hij er nu dus ook geen 250 miljoen voor over heeft.
die vent verdiende goed maar ja dan zie je maaar weer hoe aso mesne kunen zij he niks aan goede doelen geven maar aalen maar aan je eigen denken domdom leer van je fouten allemaal gierig poehhhh
userIcon
Hehe, Michael Jackson staat geloof ik nog in het Guiness Book of Records omdat hij de meeste goede doelen sponsort.
Maarja, aan je gebrekkige Nederlands te zien ben je waarschijnlijk te achterlijk om ueberhaupt een boek open te slaan.
Mensen mensen, geloof toch niet alles wat je leest.
3 jaar geleden was het verhaal OOK al dat ie in de problemen zat vanwege extreme uitgaven, bla bla bla
Maar ondertussen leeft ie nog altijd op grote voet en WIJ hebben geen inzicht in zijn portomonaie.
MJ heeft hier en daar hele slimme investeringen gedaan en volgens andere bronnen is zijn fortuin VEEL groter dan men ooit dacht.
Voorlopig staat ie nog geen steun te trekken dus ik geloof geen REET van dit soort roddels.

Eerst met bewijzen komen en dan pas ouwehoeren.
Tot op heden is er NIKS te merken van Faillisement dus snap ik alle commotie niet.
50  van 63 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 25/05 'Constanza Breukhoven zat naakt voor de webcam'20
» 25/05 Ex-pornoster Jenna Jameson met slok op achter stuur15
» 25/05 Selena Gomez nieuw doelwit kussende journalist23
» 24/05 Illusionist Roy aangeklaagd om aanranding16


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden