De vrouw van de voormalige Amerikaanse president Clinton, Hillary Clinton, staat in de Top 25 van stoerste mannen die het blad 'Men's Journal' opgesteld heeft. Clinton staat op de laatste plaats, vlak na de menselijke 'crash test-dummy' Rusty Haight, die beroepsmatig al 740 auto-ongelukken meegemaakt heeft.
Het is voor de eerste keer dat een vrouw in de Top 25 staat. Volgens woordvoerder Tom Foster is de vermelding als een compliment bedoeld. "Als je ziet wat ze allemaal heeft doorstaan en waar ze voor staat, dan spreekt haar vermelding voor zich. Wie zou er een loopje met haar durven nemen?"
Nummer één op de lijst is de footballspeler Brett Favre. Ook acteur Mel Gibson, minister van Defensie Donald Rumsfeld en rapper 50Cent hebben een vermelding gekregen. De complete lijst is op de site van Men's Journal te vinden.
Hillary Clinton: Eén van de stoerste mannen van Amerika
Ik ben ook wel benieuwd of Hillary voor 2008 of 2012 een presidentscampagne opzet, zou een prima kandidaat zijn voor de eerste vrouwelijke prez van de VS
Hilary Clinton heeft eerder zelf aangegeven zich niet te willen richten op president-kandidaatschap. Daarnaast is het wel aardig van die lui om Hilary te complimenteren met het feit dat zij vinden dat de kenmerken die ze van belang achten in een 'stoere man' ook in Hilary Clinton terugvinden.... maar het is een groter compliment door haar gewoon een stoere vrouw te noemen!
50 cent... Wie is dat nou weer? Is dat die mafketel die altijd met een stuk plakband op zn bek rondloopt? Of nee, dat is weer iemand anders. Ik zou $3,42 een veel leukere artiestennaam vinden eigenlijk...
hé!, dit is wel de l;aatste die ik had verwacht: quote: 3 MATT HUGHES.
Hij is ondertussen verslagen, maar hij verdient absoluut een plek hier. Al vind ik de prestatie van de 40 jarige Randy Couture in principe nog knapper. 40 jaar en eventjes de veel jongere nr 1 & 2 met gemak verslaan.
quote: 9x in zijn pens geschoten... staat er allemaal bij hoor...
Inderdaad triest, hij wordt niet in zijn pens geschoten omdat hij een voorbeeldig burger is. Maar het is in ieder geval niet stoer! [ Dit bericht is gewijzigd door AiRulez ]
wat lopen jullie allemaal te zeiken over 50? die gast wordt inderdaad 9 keer geschoten, maar rijdt zichzelf daarna wel naar het ziekenhuis... noem hem maar triest, maar ik zie echt geen een van jullie hem dat op die manier nadoen... zijn plek in die lijst heeft niks met z'n muziek te maken.
wat is daar nou soter aan die lui hebben allemaal een eigen stiliste en zelfs iemand die hun kont afveegd, dat is dus niet stoer 50 cent is trouwens de meest trieste fisguur hij kan niet rappen man!!!! [ Dit bericht is gewijzigd door oscardebakker ]
Ik vind "stoer" ook helemaal geen goede vertaling van "tough". Stoer heeft een positieve toon, tough kan zowel positief als negatief zijn. Het is niet altijd een compliment om "tough" te zijn. Definitie van "tough" (bron: dictionary.com): tough adj. tough·er, tough·est Able to withstand great strain without tearing or breaking; strong and resilient: a tough all-weather fabric. Hard to cut or chew: tough meat. Physically hardy; rugged: tough mountaineers; a tough cop. Severe; harsh: a tough winter.
Aggressive; pugnacious. Inclined to violent or disruptive behavior; rowdy or rough: a tough street group. Demanding or troubling; difficult: skipping the toughest questions. Strong-minded; resolute: a tough negotiator. Slang. Unfortunate; too bad: a tough break. Slang. Fine; great.
n. A violent or rowdy person; a hoodlum or thug.
Idiom: tough it out Slang To get through despite hardship; endure: “It helps if one was raised to tough it out” (Gail Sheehy). [ Dit bericht is gewijzigd door Kasaka ]