HMG zou wel uitermate dom zijn als ze zelf de uitslag zouden bepalen!!!
Juist met behulp van de stemming kun je al van te voren bepalen wie het populairst is onder het publiek en dan dus ook de meeste plaatjes zal verkopen.
Tja, de HMG kan er natuurlijk ook voor kiezen om deze masale poll onder het publiek te negeren en zelf een winnaar naar voren schuiven die helemaal niet populair is bij het publiek.
Nogmaal, ze zouden wel heel erg dom zijn als ze tegen de wil van het publiek die uiteindelijk de plaatjes moeten kopen iemand als winaar naar voren schuiven die minder populair onder het publiek.
Dus... kan iemand mij uitleggen waarom HMG in hemelsnaam zou cheaten met de uitslag ?

?
De enige reden die ik bedenken waarom bepaalde mensen dat denken is dat zij toevallig net één andere kandidaat beter vinden. Maar ja, als die andere kandidaat volgens HMG het populairst zou zijn heb je weer in het andere kamp mensen die complotheorien gaan verzinnen omdat dan zij zich weer niet kunnen voorstellen dat niet hun lieverdje het populairst is... en dan moet er wel sprake zijn van een complot

*zucht*
En de bron van de geruchten?
"Het enige wat ik heb gedaan is quoten van iemand die zegt dat hij voor Idols werkt. Of dat werkelijk zo is, betwijfel ik en dat heb ik ook duidelijk op de site benadrukt."Bron:
http://weblog.roelonline.net/Zegt alweer meer dan genoeg
[ Dit bericht is gewijzigd door Dlocks ]