Ontuchtpleger veroordeeld na vrijspraak eis

Algemeen • Geschreven door Rob (R@b) op 08-02-2002 @ 00:12
print 
Een 29-jarige ontuchtpleger kwam gisteren bij de Alkmaarse rechtbank van een koude kermis thuis.

Veertien dagen geleden vroeg de officier van justitie vrijspraak voor R.M uit Hoorn, die beschuldigd werd van ontuchtige handelingen met de minderjarige dochter van zijn hospita.

De ontucht zou vier jaar geleden hebben plaats gevonden, het meisje was toen tussen de zeven en acht jaar oud. Maar gaandeweg het proces vond de officier het bewijs te mager en vroeg om vrijspraak.

Vol goede moed toog R.M daarop gisteren naar de rechtbank voor de uitspraak, maar tot zijn grote onsteltenis werd hij door de rechter wél schuldig bevonden. Hij moet het slachtoffer 1000 euro smartegeld betalen en tevens 60 uur werkstraf verrichten met een voorwaardelijke celstraf van 6 maanden. Ook achtte de rechtbank bewezen dat M. zijn hospita na de aangifte telefonisch had bedreigd.

De verbolgen R.M kondigde meteen aan in hoger beroep te gaan.

Update 08:15

Het Openbaar Ministerie (OM) in Alkmaar heeft verbaasd gereageerd op de veroordeling, die volgens het OM zonder verdere motivatie was. De Officier van Justitie (OvJ) is/was er volgens een woorvoerder van overtuigd dat de aangifte vals was. De OvJ wil de uitspraak bestuderen, alvorens al dan niet appel aan te tekenen tegen de veroordeling, om wellicht voor het gerechtshof opnieuw om vrijspraak te kunnen vragen.



Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

1105 views / 21 reacties
Reacties op dit bericht
21  van 21 reacties op deze pagina. Pagina  1
Wat een ontzettend zwakke officier van justitie.
Goeie rechter, had gelijk die o v. J een vette boete moeten geven voor minachting ofzo iets.

quote:
Hij moet het slachtoffer 1000 euro smartegeld betalen en tevens 60 uur werkstraf verrichten met een voorwaardelijke celstraf van 6 maanden.

Wow, hij is zwaar gestraft zeg......NOT
hahaha en ik heb 12 jaar boven me hoofd hangen voor iets wat ik niet gedaan heb ? nogmaals, lang leven justitie, wat een kankerlijers

quote:
hahaha en ik heb 12 jaar boven me hoofd hangen voor iets wat ik niet gedaan heb ? nogmaals, lang leven justitie, wat een kankerlijers

Wat een respect weer voor de mensen met kanker! Hulde aan Predjeee.. zo zouden meer mensen moeten zijn!
maak ,m alstublieft DOOD!!
iemand PLEASE!!!!!!
Ja, laten we gelijk alle mensen die kankerlijers zeggen uitschelden...

Maar goed, zoals Highlander reeds zei, lekker gestrafd zeg... Poehee, als ik een leuk meisje zie rand ik haar echt wel aan, kost me maar 1000 Euro, en een paar uurtjes schoonmaken erbij...

quote:
Maar gaandeweg het proces vond de officier het bewijs te mager en vroeg om vrijspraak

Het kan dus best zijn dat die meneer helemaal niks gedaan heeft. Laten we dus een klein beetje opletten bij wat we lezen aub en niet te snel beginnen met de kots smileys en dood veroordelingen. Als hij het gedaan heeft is het een klootzak eerste klas maar bij zo\'n verklaring van de O.v.J vindt ik het een beetje voorbarig.

quote:
maak ,m alstublieft DOOD!!
iemand PLEASE!!!!!!

Waarom? Wat een onzin, het is uitermate een vaag bericht. Niks in dat bericht maakt duidelijk hoe het nu werkelijk zit.
Je kan makkelijk iemand \'dood\' maken, maar wat als hij blijkt onschuldig te zijn? Maak jij hem weer levend? Ik kan dat niet namelijk.

GLG
Wat zijn de meeste Fokkers toch uitermate simpel sofistisch in hun uitlating
Je kan wel merken welk online magazine de meest laag geschoolde \'jeugd\' trekt

GLG
[ Dit bericht is gewijzigd door Good_Looking_Gobling ]
userIcon

quote:
Wat zijn de meeste Fokkers toch uitermate simpel sofistisch in hun uitlating
Je kan wel merken welk online magazine de meest laag geschoolde \'jeugd\' trekt

Ik heb nu in de paar dagen dat je dit forum teistert je al meerdere keren het woord sofistisch zien gebruiken. Beperkt jouw vocabulair zich tot dit ene \'moeilijke\' woord?


Het schofferen van de Fok! gemeenschap is ook iets waar je mee moet stoppen, anders is jouw verblijf hier van korte duur. Het is namelijk keer op keer off-topic en erg storend. (flame opwekkend).
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]

quote:
Het schofferen van de Fok! gemeenschap is ook iets waar je mee moet stoppen, anders is jouw verblijf hier van korte duur. Het is namelijk keer op keer off-topic en erg storend. (flame opwekkend).

[totaly oftopic]Mooi verhaal, maar uitstekend geschikt voor het feedback-forum.[/totaly oftopic]

Aangaande het bovenstaande stukje moet ik ook zeggen dat er hoogst incorect wordt gereageerd, de Officier van Justitie is in deze niet de verdediger maar de aanklager, indien de officier van justitie geen hoge straf verwacht is dat een teken dat het geen ernstig vergrijp is, waarschijnlijk heeft de man waar het om gaat niet meer gedaan dan naar het meisje haar blote borsten gekeken. De officier van Justitie zou anders een veel ernstigere straf moeten eisen.
[ Dit bericht is gewijzigd door R@b ]
userIcon

quote:
De Officier van Justitie (OvJ) is/was er volgens een woorvoerder van overtuigd dat de aangifte vals was

Daar zal hij toch redenen voor hebben neem ik aan? Als die man schuldig is, dan is de straf veel te licht (hé, welkom in Nederland...); maar er moet wel bewijs zijn voor die ontucht

En een rechter die kennelijk oordeeld zonder argumenten/bewijs? Vaag...
userIcon

quote:
Hij moet het slachtoffer 1000 euro smartegeld betalen en tevens 60 uur werkstraf verrichten met een voorwaardelijke celstraf van 6 maanden.

Nou dan kunnen we net zo goed ophouden met mensen te veroordelen. Dit is toch een veel te lichte straf ? Dat weegt niet eens tegen elkaar op: leven ruined, een klein taakstrafje

hmmm Het rechtsysteem is krom
Het zal wel aan mij liggen maar ik kan dit niet volgen: In Nederland wordt je aangeklaagd door de OvJ. Als die dan vervolgens vrijspraak vraagt, waarom is er dan überhaupt een rechtszaak
[ Dit bericht is gewijzigd door Zwaluw ]
userIcon

quote:
In Nederland wordt je aangeklaagd door de OvJ. Als die dan vervolgens vrijspraak vraagt, waarom is er dan überhaupt een rechtszaak ?

Een OvJ kan gaandeweg het proces tot de conclusie komen dat de zaak niet deugt. Dan rest hem niets anders dan vrijspraak te vragen, want het proces is al in gang gezet.
Okee, maar dan is er dus gewoon sprake van een slechte voorbereiding van de zaak. Terwijl de persoon in kwestie nu wel een etiket op zijn voorhoofd heeft, je ziet dat in dit topic al: hij is in de ogen van de Fok!kers al schuldig en te licht gestraft. Ben wel nieuwsgierig wat de motivatie van de rechter was om hem te veroordelen
als zelfs het ovj vindt dat een verdachte onschuldig is, dan moet hij toch wel onschuldig zijn?

Beetje vreemde zaak eigenlijk dat een rechter dan nog een straf oplegd. Kortom we weten weer nioet genoeg om hier conculsies aan te trekken...
lijkt me duidelijk:

OvJ vindt het niet bewezen, rechter wel -- rechter bepaald de strafmaat -- simpel toch?

Wel (alweer) een veel te lage straf, de wetgeving zou moeten worden aangepast. Ik ben in ieder geval voor intensieve psygiatrische behandeling naast een hogere straf.

Wat mij betreft: 8-10 jaar zitten, de rest van zijn leven in de gaten houden. Bij herhaling - levenslang opsluiten
vaag verhaal......

Maar ik vind dat ze schuldig bevonden
ontuchtplegers levenslang moeten opsluiten.

En dat is mijn zacht uitgedrukte mening,
anders krijg ik weer een -2 of -10

Wat deden ze in de middeleeuwen met
pedofielen eigenlijk?

En hoeveel jaar krijg je in de VS voor zoiets?

Het is tijd om onze straffen eens goed aan te passen in Nederland, we zijn veels te aardig hier.
Perpetuous dreamer

anders ga je ff ergens anders het trieste mannetje uithangen, goh, heb ik je nu een trauma bezorgt ? sorry jongen, but wake up and meet reality
21  van 21 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 24/05 [Upd] Studentes Minerva ontgroend in luiers235
» 20/05 Eindejaarsconference Van Rossem weer populair21
» 20/05 Oudste vrouw op Mount Everest26
» 18/05 Verkooppunten tabak in grensstreek onder druk50


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden