'Gretta Duisenberg is een antisemiet'

Geschreven door Erikie (Erikie-R.) op 30-11-2010 @ 23:00
print 

Afgelopen maandag heeft Neerlands bekendste Palestinaliefhebber aangifte gedaan tegen Rutger Castricum van het tv-programma PowNews. Een maand geleden heeft ze dat ook gedaan tegen Elsevier en Afshin Ellian, columnist aldaar. De aangiftes zijn gedaan omdat ze wordt uitgemaakt voor een antisemiet.

‘Gretta Duisenberg is absoluut geen antisemiet en het moet nu afgelopen zijn met de persoonlijke aanvallen. Iedereen die haar in de media nog een keer en public voor antisemiet uitmaakt, krijgt een strafaangifte aan zijn broek,' aldus Ab Gietelink van Stop de Bezetting (de actiegroep tegen de joodse bezetting waar Gretta voorzitter van is). Ik ga hier dus niet schrijven dat zij een antisemiet is.

Wat is een antisemiet? ‘An•ti•se•miet, de; m, v -en vijand van de Joden', kort gezegd dus een jodenhater. Ik ga ook niet schrijven dat Gretta een jodenhater is, anders had ik net zo goed kunnen schrijven dat ze een antisemiet is. Ik laat het aan jullie lezers zelf over om een mening over haar te vormen. Ik zal slechts enkele feiten beschrijven.

Zo heeft ze gezegd dat het ‘de puissant rijke Joden in Amerika zijn die Israël in stand houden, waardoor ze in Israël de Palestijnen kunnen onderdrukken,' aldus Gretta in 2002 tegen een van haar buren. Gretta heeft eveneens in 2002 een handtekeningenactie gehouden om bezetting van de Palestijnse gebieden tegen te gaan. Op de vraag hoeveel handtekeningen zij hoopte binnen te halen, antwoordde zij lachend: ‘Even kijken. Zes miljoen.' Volgens Gretta was dit geen smakeloze toespeling op het aantal Joden dat de Holocaust niet heeft overleefd. Bij het getal van zes miljoen dacht zij niet automatisch aan de Holocaust...

Ze wilde in 2003 met medestanders als menselijk schild dienen om Yasser Arafat te beschermen. ‘Israëli's liegen altijd. Dat zie je aan die koppen. Schoften zijn het,‘ aldus Gretta in de Nieuwe Revu in 2006. Deze uitspraak werd later door Gretta ontkend. De leider van Hamas wordt door haar voorts bijzonder aardig gevonden. Hamas, u weet wel, die terroristische beweging die streeft naar bevrijding van Palestina en de volledige vernietiging van Israël. Gretta onderhoudt fijne vriendschappen met de mannen van Hamas.

Ze gaat maar door met haar constante gedram over de zogenaamde joodse lobby die in Nederland en de Verenigde Staten zo sterk aanwezig zou zijn. Begin 2010 heeft ze nog een interview gegeven aan journaliste Pauline Weseman van www.nieuwwij.nl en daarin zegt ze: ‘Ik vind antisemiet bijna een eretitel worden. Je ziet dat mensen graag een vooroordeel en oordeel hebben, zonder mij te kennen, maar op grond van wat er in de krant staat. Het is voor mij zo essentieel te zeggen wat je wilt, want niemand durft dat.'

Gretta Duisenberg, in 1942 tijdens de oorlog geboren als Greetje Nieuwenhuizen, vindt het dus essentieel te zeggen wat je wilt (omdat niemand dat zou durven). Maar als iemand anders wil zeggen dat ze een antisemiet is, dan is dat natuurlijk helemaal niet zo essentieel meer. Op de site van Stop de Bezetting valt te lezen dat de recente criminalisering van mevrouw Duisenberg onterecht is en dient als bliksemafleider voor de Israëlische bezetting. Ik kan haar echter verzekeren dat deze column niet als bliksemafleider geschreven is. Dat er kritiek is op het beleid van de Israëliërs kan ik begrijpen, maar dat is niet de vraag die hier aan de orde is.

Beste Gretta, ik wil je verzoeken geen aangifte meer te doen tegen columnisten en journalisten die jou een antisemiet vinden. Om met jouw woorden te spreken: ‘Het is voor mij essentieel te zeggen wat je wilt.' Aan de andere kant wil ik de pro-Israëliers verzoeken ook tegen Gretta geen aangifte meer te doen. Laat Gretta de antisemiet zijn die jullie denken dat ze is. Waarom een strafproces tegen haar aanspannen? Ik ben een man en ik heb geen juridisch bewijs nodig om dat zeker te weten. Zo werkt het toch ook met Gretta?

Is Gretta een antisemiet? Zegt u het maar, beste lezer. Uitgaande van de bovenstaande definitie zeg ik van wel, maar voor de zekerheid schrijf ik dat niet.



Erikie-R.


Submitter: Erikie-R.  -  


Lees ook:

» 22/09 Twaalf maanden cel Binnenhofschreeuwers9
» 15/09 Een ode aan de eend5
» 08/09 Excuses voor torenseks? Mooi niet!8
» 07/07 Veilig aan de soloseks4


delen | eKudos nujij

6902 views / 43 reacties
Reacties op dit bericht
43  van 43 reacties op deze pagina. Pagina  1
userIcon
Ja, ze is een antisemiet en discrimineert.
Ze is gewoon 1 keer geplayed door een Israeli en dacht fuck it - ik word Palestijn.

[ Bericht gewijzigd door afgelopen op woensdag 1 december 2010 @ 00:40 ]
userIcon
quote:
Op dinsdag 30 november 2010 @ 23:17 schreef HSG het volgende:
Ja, ze is een antisemiet en discrimineert.
Tis een dom wijf maar ze staat aan de goede kant...
Kon Geertje maar vervolgd worden voor zionisme, dan pas zou er gerechtigheid komen...

Fuck zionism before it fucks you!
userIcon
quote:
Op dinsdag 30 november 2010 @ 23:54 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]


Tis een dom wijf maar ze staat aan de goede kant...
Kon Geertje maar vervolgd worden voor zionisme, dan pas zou er gerechtigheid komen...

Fuck zionism before it fucks you!
Lievie... in zo'n dom, ethnisch en religieus conflict is er geen 'goede' kant.
userIcon
quote:
Op dinsdag 30 november 2010 @ 23:57 schreef MarcusViridis het volgende:
[..]

Lievie... in zo'n dom, ethnisch en religieus conflict is er geen 'goede' kant.
Jawel, rationeel objectief atheisme...waarbij je niet kijkt naar de geloofsachtergrond, maar gewoon naar de (mis)daden die door beide kanten gepleegd worden...
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:11 schreef Yi-Long het volgende:
[..]


Jawel, rationeel objectief atheisme...waarbij je niet kijkt naar de geloofsachtergrond, maar gewoon naar de (mis)daden die door beide kanten gepleegd worden...
Jij begrijpt het, Heerhugoweirdo!
userIcon
Duisenberg en Elian zijn allebei redelijk extreem... maar Elian is ook nog eens totaal geschift, dus zijn kant zou ik sowieso nooit kiezen.
Volgens de definitie van antisemitisme van de Europese Unie zijn uitspraken die het zelfbeschikkingsrecht van het Joodse volk ontkennen en het gelijk stellen van Israel met nazi-Duitsland antisemitisch.
De teksten van Gretta Duisenberg staan er bol van.

Zie: http://www.likud.nl/artik40.html
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:38 schreef Likoed-Nederland het volgende:
Volgens de definitie van antisemitisme van de Europese Unie zijn uitspraken die het zelfbeschikkingsrecht van het Joodse volk ontkennen en het gelijk stellen van Israel met nazi-Duitsland antisemitisch.
De teksten van Gretta Duisenberg staan er bol van.

Zie: http://www.likud.nl/artik40.html
Heerlijk om alleen een account hiervoor aan te maken.

Wat uitspraken van de mevrouw in kwestie:
quote:
* "Het zijn niet de joden die niet deugen, maar de zionistische ideologie die niet deugt."
* "We zijn zo stom geweest om een bewoond stuk land te geven aan de joodse mensen."
* "Er is een apartheidssysteem."
* "Het gehele voormalige mandaatgebied Palestina is (....) in mijn ogen bezet gebied."
* "De rassenwaan van die staatsideologie en de overeenkomstige aard van deze natie."
* "Het politiek zionisme is een ernstige misdaad tegen de menselijkheid."
# "De joodse lobby is ongelooflijk sterk in Amerika en hier."
# "De machtige joodse lobby is geintegreerd in de Nederlandse regering."
# "De Holocaust mag nooit meer gebeuren, maar in wezen gebeurt het daar [in Gaza] nu ook."
# "[Palestijnen] worden geconfronteerd met de sluipende genocide van hun medeburgers."
# "Hoe dit ook zij, vroeg of laat zullen wij onder ogen moeten zien dat Israel een fascistisch geregeerd land is."
# "Het [Israelische] regiem vernietigt de Palestijnse gemeenschap."
# "Het gerealiseerde Dalet-plan van de vereerde Ben Goerion zouden wij nu zonder aarzeling genocide noemen."
# "Israel heeft zich ontwikkeld tot een schurkenstaat die genocide pleegt op een volk dat zich nauwelijks kan verweren."
"Zij zijn zogenaamd het uitverkoren volk. Dat zeiden de nazi's ook over de Ariers. De niet-Ariers moesten maar weg."
Klopt allemaal.

Er staan ook een paar uitspraken tussen op die site die misschien te ver gaan, maar bovenstaande klopt.

En nee: ik ben niet pro-Palestijns; ik ben gewoon een nuchtere Hollander die naar de feiten kijkt. Het beste kan Israel verdeeld worden in twee staten, waarbij Jeruzalem en dergelijke religieuze plekken onder VN-toezicht komen te staan, waardoor beide volkeren er vredig terecht kunnen.
man Okaht (Redactie Frontpage) 01-12-2010 @ 06:35 fotoboek no homepage
Een rechtszaak zou niet eens zo verkeerd zijn. Binnen het kader van de Joods-Palestijnse kwestie zijn er wat mij betreft slachtoffers en daders aan beide kanten en is daar geen gradatie in aan te brengen. Beide partijen zouden daar in zo krachtig mogelijke termen op aangesproken moeten worden. Alleen trekt dit gedoe rond dit idiote mens alle aandacht wel erg ver af van de zaken waar het om gaat.

Greta Duisenburg staat nu vet in de aandacht. Een aantal columnisten en verslaggevers hebben weer lekker gescoord. Alle foute woordvoerders en machthebbers in deze kwestie worden nog eens genoemd. Maar de slachtoffers worden weer vergeten.
Alsof het een Palestijn of een Israëli, die naasten heeft verloren in deze waanzinnige strijd, iets interesseert, hoe wij Greta noemen!

Laat de rechter maar een uitspraak doen. Dan zijn we van dat gedoe rond dat kutwijf af.

Dat mag toch wel? Greta Duisenberg een kutwijf noemen?
userIcon
quote:
Op dinsdag 30 november 2010 @ 23:41 schreef afgelopen het volgende:
Ze is gewoon 1 keer geplayed door een Israeli en dacht fuck it - ik word Palestijn.
Ze zal wel gepaald zijn door een Palestijn .... ik kan me anders niet bedenken wie zo'n feeks zou doen, ik denk dat Wim blij was toen ie dood ging.

Maar die reden van jou zou ook best mogelijk zijn ja.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 06:35 schreef Okaht het volgende:


Laat de rechter maar een uitspraak doen. Dan zijn we van dat gedoe rond dat kutwijf af.

Dat mag toch wel? Greta Duisenberg een kutwijf noemen?
Daar is niks mis mee
Ze heeft niks tegen Joden of het Jodendom an sich, maar wel bij de gedragingen van een aantal Joden en de Joodse staat. Puur een verschil van mening, geen haat, en zeker geen haat vanwege een aangeboren eigenschap.

Het is gewoon een feit dat de houding van Israël in grote mate verantwoordelijk is voor de meeste conflicten in de wereld en het is gewoon een feit dat ze een enorm sterke lobby hebben waardoor de landen die er wel iets aan kunnen doen dat niet doen. Natuurlijk zijn de Palestijnen ook geen lieverdjes, die zijn net zo fout bezig.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 10:12 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Daar is niks mis mee
Sja. Het is een wijf, dus ze heeft vermoedelijk een kut - ergo: de kwalififcatie "kutwijf" is objectief correct.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 11:06 schreef ph4ge het volgende:
Het is gewoon een feit dat de houding van Israël in grote mate verantwoordelijk is voor de meeste conflicten in de wereld
Nou, onderbouw dat "feit" maar eens dan.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:53 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]

Heerlijk om alleen een account hiervoor aan te maken.

Wat uitspraken van de mevrouw in kwestie:
[..]

Klopt allemaal.

Er staan ook een paar uitspraken tussen op die site die misschien te ver gaan, maar bovenstaande klopt.

En nee: ik ben niet pro-Palestijns; ik ben gewoon een nuchtere Hollander die naar de feiten kijkt. Het beste kan Israel verdeeld worden in twee staten, waarbij Jeruzalem en dergelijke religieuze plekken onder VN-toezicht komen te staan, waardoor beide volkeren er vredig terecht kunnen.
Dus als er onder de 5 miljoen Palestijnen die onder Israelische controle leven in 20 jaar 7000 doden vallen, dan is dat genocide? Ik weet niet waar je dat nuchtere Hollander vandaan haalt. Je bent gewoon een papagaai die niet even zelf nuchter nadenkt.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 06:35 schreef Okaht het volgende:
Een rechtszaak zou niet eens zo verkeerd zijn. Binnen het kader van de Joods-Palestijnse kwestie zijn er wat mij betreft slachtoffers en daders aan beide kanten en is daar geen gradatie in aan te brengen. Beide partijen zouden daar in zo krachtig mogelijke termen op aangesproken moeten worden. Alleen trekt dit gedoe rond dit idiote mens alle aandacht wel erg ver af van de zaken waar het om gaat.

Greta Duisenburg staat nu vet in de aandacht. Een aantal columnisten en verslaggevers hebben weer lekker gescoord. Alle foute woordvoerders en machthebbers in deze kwestie worden nog eens genoemd. Maar de slachtoffers worden weer vergeten.
Alsof het een Palestijn of een Israëli, die naasten heeft verloren in deze waanzinnige strijd, iets interesseert, hoe wij Greta noemen!

Laat de rechter maar een uitspraak doen. Dan zijn we van dat gedoe rond dat kutwijf af.

Dat mag toch wel? Greta Duisenberg een kutwijf noemen?
Helemaal mee eens
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 11:21 schreef Viajero het volgende:
[..]


Dus als er onder de 5 miljoen Palestijnen die onder Israelische controle leven in 20 jaar 7000 doden vallen, dan is dat genocide? Ik weet niet waar je dat nuchtere Hollander vandaan haalt. Je bent gewoon een papagaai die niet even zelf nuchter nadenkt.
Eens, maar heb je bronnen voor die 7000?
Toen Nederland door de Duitsers was bezet waren de verzetsstrijders helden. Als de Palestijnen dat doen in hun bezet land zijn het opeens terroristen.

Als je tegen het bewind bent van Saudi-Arabia, China, Noord-Korea of Italie, dan is het vrijheid van meningsuiting en geef je blijk van interesse in politiek.
Als je tegen het bewind van de Israeliers bent, dan ben je opeens een anti-semiet en word van alle kanten geprobeerd om je mondood te maken, hier in NL bijv door onze grote vriend Moskofiets.

Wij krijgen hier in het nieuws beelden te zien van de Palestijnse terroristen/verzetsstrijders die stoute dingen doen. Dat het moslims zijn en wij niet zo van moslims houden omdat er hier kut-marokkanen rondlopen helpt dan ook niet zo, we zijn dan allemaal tegen die 'terroristen'.
Ik zag het ook zo simpel, 'gooi al die Palestijnen dan je land uit', maar he....het IS hun land!

Daarnaast positioneren de Joden zich altijd, tot op het ziekelijke af, als die zielige, vervolgde mensjes die het zooooo slecht hebben.

Ik vraag me af hoeveel Joden er op de wereld geen werk hebben omdat ze een muur hebben gemaakt tussen jou en je werk, geen huis hebben omdat het is platgegooid, niet mogen trouwen met hun geliefde en wiens kinderen worden beschoten door fanatieke debielen met een baard en pijpekrulletjes.
userIcon
Gaat het om vergelijken van aantallen slachtoffers? Wij hebben de Holocaust meegemaakt, dus mogen we doen wat we willen?

Het is belachelijk om het leed van de Holocaust met dat van de Palestijnen te vergelijken. Beide gebeurtenissen zijn compleet verschillend, maar moeten beide erkend worden. Helaas is het erkennen van het verleden sterk verbonden aan allerlei politieke claims.

Ik vind de vergelijking van Duisenberg, tussen Holocaust en de uitdrijving en deportatie van Palestijnen, dan ook belachelijk. Wel is het goed dat zij mensen bewust wil maken van de andere kant van het conflict.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Al-Nakba
Al-Nakba ( 'de ramp' of 'de catastrofe')
Toen de Britten op 15 mei 1948 het mandaat over Palestina beëindigden, riep de Joodse leiding de staat Israël uit en trokken gelijktijdig legers van de Arabische buurlanden het gebied binnen om de Arabische bevolking te steunen in de strijd tegen de Joden. Na de wapenstilstand waren driekwart miljoen Palestijnen vluchteling geworden, verdreven door Joodse troepen of gevlucht voor het geweld. Van de 850.000 Arabieren die binnen de grenzen van de aangewezen Joodse staat woonden, konden 160.000 in het gebied blijven. Meer dan 400 Arabische stadjes en dorpen waarvan de bevolking verdreven of gevlucht was, werden door Israël verwoest. De vluchtelingen kwamen terecht in de omliggende landen, waar ze gehuisvest werden in vluchtelingenkampen. De Israëlische regering nam na de oorlog wetten aan waarmee het de Palestijnse vluchtelingen onmogelijk werd gemaakt terug te keren, en waarmee al hun achtergebleven bezittingen werden geconfisqueerd. Hiermee ontstond het Palestijnse vluchtelingenprobleem.


quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 11:21 schreef Viajero het volgende:
[..]


Dus als er onder de 5 miljoen Palestijnen die onder Israelische controle leven in 20 jaar 7000 doden vallen, dan is dat genocide? Ik weet niet waar je dat nuchtere Hollander vandaan haalt. Je bent gewoon een papagaai die niet even zelf nuchter nadenkt.


[ Bericht gewijzigd door -Gizeh- op woensdag 1 december 2010 @ 13:45 ]
Aangezien ik geen journalist ben, zeg ik het wel voor je:
Gretta Duisenberg is Antisemiet.
Het is zo een bekrompen wijf.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:48 schreef afgelopen het volgende:
[afbeelding]
Spijker op z'n kop

De zgn. helden van Palestina.. Achter vrouwen met kinders op de arm gaan staan schieten, en vervolgens de vrouwen nog stenen laten gooien ook...
Tja, dan moet je ook niet zielig gaan lopen doen als er eens wat mis gaat...

Maar ja, zielig doen is eigenlijk het enige waar ze goed in zijn...
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 14:47 schreef zwaardegekste het volgende:
[..]


Spijker op z'n kop

De zgn. helden van Palestina.. Achter vrouwen met kinders op de arm gaan staan schieten, en vervolgens de vrouwen nog stenen laten gooien ook...
Tja, dan moet je ook niet zielig gaan lopen doen als er eens wat mis gaat...

Maar ja, zielig doen is eigenlijk het enige waar ze goed in zijn...
Vrouwen stenen laten gooien? Stenen laten vangen komt vaker voor, maar dan moeten ze wel de handen achter de rug gebonden houden en pas nadat ze anderhalve meter zijn ingegraven.
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 11:06 schreef ph4ge het volgende:
Het is gewoon een feit dat de houding van Israël in grote mate verantwoordelijk is voor de meeste conflicten in de wereld
Ik ben het met Telecaster eens. Deze mag je wel ff uitleggen.
Hee Erikie,
Goede column. Over mevrouwtje Duisenberg kan ik kort zijn. Als je de hoge boom wilt uithangen, moet je om kunnen gaan met veel wind.
Mensen aanklagen geeft aan dat ze dit niet kan.
Aan de andere kant mag je in Nederland roepen wat je wilt, zij dus ook.
Mijn devies: "Ignore it and it"ll go away" en daarmee bedoel ik Greetje Duisenberg en niet het Palestijns/Israelisch probleem. Hoewel? Misschien had het probleem zich zonder al te veel externe inmenging vanzelf wel opgelost, maar of de Palestijnen daar nou blij mee zouden zijn geweest?
Wel geloof ik dat door de inmenging van de westerse wereld aan de ene kant en de arabische wereld aan de andere, het laatstgenoemde probleem schier onoplosbaar geworden is.
man UIO_AMS (Forum Moderator) 01-12-2010 @ 16:39 fotoboek homepage
userIcon
Jammer dat je een definitie geeft van antisemiet en dan niet met een voorbeeld komt waaruit blijkt dat ze joden haat. Ze heeft een hekel aan de Israelische staat, maak ik op uit je voorbeelden. Dat is niet hetzelfde.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:48 schreef afgelopen het volgende:
[afbeelding]
De waarheid.
Ze beschermde en was vriendjes met de eerste en grootste terrorist die er ooit geweest is en dan mag ze voor mijn part als dom, antisemitisch en haatdragend betiteld worden.
Bovendien is het een kutwijf.
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 11:21 schreef Viajero het volgende:
[..]


Dus als er onder de 5 miljoen Palestijnen die onder Israelische controle leven in 20 jaar 7000 doden vallen, dan is dat genocide? Ik weet niet waar je dat nuchtere Hollander vandaan haalt. Je bent gewoon een papagaai die niet even zelf nuchter nadenkt.
Papegaai, intellect.

Zoals ik al zei: sommige uitspraken zijn wat sterk aangezet, zo werkt dit spelletje; dat weet iedereen met een beetje hersens. Maar de cijfers spreken voor zich: 7506 (Palestijnen) vs 1540 (Joden). Buitenom dat: ook iedereen weet dat zowel de VS als Israel verdomd goed is in propaganda. Ik ben dus ook benieuwd of deze cijfers kloppen.

Maar voor de rest ben je het met me eens dus?
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 17:36 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]

Papegaai, intellect.

Zoals ik al zei: sommige uitspraken zijn wat sterk aangezet, zo werkt dit spelletje; dat weet iedereen met een beetje hersens. Maar de cijfers spreken voor zich: 7506 (Palestijnen) vs 1540 (Joden). Buitenom dat: ook iedereen weet dat zowel de VS als Israel verdomd goed is in propaganda. Ik ben dus ook benieuwd of deze cijfers kloppen.

Maar voor de rest ben je het met me eens dus?
Wikipedia: "In de Gazastrook woonden in juli 2003 naar schatting ongeveer 1,3 miljoen Palestijnen - inmiddels 1,5 miljoen (juni 2009)"

israel-palestina.info: "De bevolkingsdichtheid in de Gazastrook bedraagt meer dan 3.500 personen per vierkante kilometer. De totale vruchtbaarheid van vrouwen in de Gazastrook behoort tot de hoogste ter wereld: in 2003 ruim 6 kinderen per vrouw. De gemiddelde bevolkingsgroei is 3,8%. Bijna de helft van de bevolking (49,4%) zit in de leeftijdscategorie van 0-14 jaar."

Prutserigste genocide ooit.
[quote]Op woensdag 1 december 2010 @ 11:13 schreef Telecaster het volgende:
[..]

Sja. Het is een wijf, dus ze heeft vermoedelijk een kut - ergo: de kwalififcatie "kutwijf" is objectief correct.

nee joh....ze is geen wijf!
waar baseer je dat op??
heb je die rotkop wel eens goed bekeken??
nee het is onduidelijk wat dat enge mens is maar zeker
is dat er niets vrouwelijks aan zit.
en voor de palestijnen...die neuken ook schapen dus daar
past greheheheta waarschijnlijk wel tussen.
Gretta Duisenberg: grachtengordelhoer en gezien haar geboortejaar en jodenhaat goed mogelijk de dochter van Seyss-Inquart of een andere engerd uit de gelederen van de bezetter.

Waarom staat dit trouwens in de rubriek columns? Het is toch een nieuwsfeit?
man Erikie-R. (Redactie Frontpage) 02-12-2010 @ 09:08 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 22:31 schreef DAARHEID het volgende:
Gretta Duisenberg: grachtengordelhoer en gezien haar geboortejaar en jodenhaat goed mogelijk de dochter van Seyss-Inquart of een andere engerd uit de gelederen van de bezetter.

Waarom staat dit trouwens in de rubriek columns? Het is toch een nieuwsfeit?
Als je dit zo leest, dan is het toch bijna niet voor te stellen dat ze hiermee wegkomen?

quote:

Al-Nakba ( 'de ramp' of 'de catastrofe')
Toen de Britten op 15 mei 1948 het mandaat over Palestina beëindigden, riep de Joodse leiding de staat Israël uit en trokken gelijktijdig legers van de Arabische buurlanden het gebied binnen om de Arabische bevolking te steunen in de strijd tegen de Joden. Na de wapenstilstand waren driekwart miljoen Palestijnen vluchteling geworden, verdreven door Joodse troepen of gevlucht voor het geweld. Van de 850.000 Arabieren die binnen de grenzen van de aangewezen Joodse staat woonden, konden 160.000 in het gebied blijven. Meer dan 400 Arabische stadjes en dorpen waarvan de bevolking verdreven of gevlucht was, werden door Israël verwoest. De vluchtelingen kwamen terecht in de omliggende landen, waar ze gehuisvest werden in vluchtelingenkampen. De Israëlische regering nam na de oorlog wetten aan waarmee het de Palestijnse vluchtelingen onmogelijk werd gemaakt terug te keren, en waarmee al hun achtergebleven bezittingen werden geconfisqueerd. Hiermee ontstond het Palestijnse vluchtelingenprobleem.
quote:
Op woensdag 1 december 2010 @ 00:53 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]

Heerlijk om alleen een account hiervoor aan te maken.

Wat uitspraken van de mevrouw in kwestie:
[..]

Klopt allemaal.

Er staan ook een paar uitspraken tussen op die site die misschien te ver gaan, maar bovenstaande klopt.

En nee: ik ben niet pro-Palestijns; ik ben gewoon een nuchtere Hollander die naar de feiten kijkt. Het beste kan Israel verdeeld worden in twee staten, waarbij Jeruzalem en dergelijke religieuze plekken onder VN-toezicht komen te staan, waardoor beide volkeren er vredig terecht kunnen.
Helaas zijn deze uitspraken dus allemaal antisemitisch, volgens de Europese definitie daarvan, te vinden op: http://www.likud.nl/ref32b.html
userIcon
Laat ik voor opstellen dat ik niet al haar uitspraken ken.
Maar zover ik kan inschatten is ze pro-palestina en ja dan ben je al heel snel anti-semiet
Praat je over zionisten dan heb je het in eens over alle Joden en ben je vast een Joden hater.
userIcon
quote:
Op donderdag 2 december 2010 @ 14:16 schreef Likoed-Nederland het volgende:
[..]


Helaas zijn deze uitspraken dus allemaal antisemitisch, volgens de Europese definitie daarvan, te vinden op: http://www.likud.nl/ref32b.html
Zo zie je maar weer hoe sterk die vereniging is.

Die definitie is al voor een behoorlijk gedeelte discrimerend tegenover niet-Joden, dus daar maakt iedere handige advocaat binnen de kortste keren korte metten mee.

Ik ben tegen antisemitisme in de duidelijke zin van het woord: discriminatie van Joden. Waar ik niet tegen ben is een kritische mening over Joden hebben, net als dat je dat over elk ander mens kunt hebben.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 03-12-2010 @ 14:20 fotoboek homepage
userIcon
Omdat er veel onduidelijkheid heerst wanneer je nou wel of niet een antisemiet bent als je kritiek hebt op Israël, betekent dat dan niet dat het een ideaal moment is voor een echte antisemiet die het slim speelt om eens lekker de rancune te laten vieren?

Verstop je in een nobel doel, zeg voor het merendeel rake zaken die als alibi dienen, en laat een paar keer per maand je haat lekker gaan.

Dat is Gretta Duisenberg. De crypto-antisemiet.
quote:
Op donderdag 2 december 2010 @ 12:54 schreef LaTiNo het volgende:
Als je dit zo leest, dan is het toch bijna niet voor te stellen dat ze hiermee wegkomen?

[..]
Eh jawel, want de joodse en islamitische staat waren 1 grote kolonie van de Britten.
De britten deelden het op in 2 twee delen, islamitisch (jordanië) en joods (palestina). De islamieten uit het joodse deel kregen alleen van jordanië geen toegang en moesten daarom op het joodse deel blijven. De joden wilden ze natuurlijk ook niet hebben.

Fout ligt dus bij jordanie, huidige palestijnen (islamieten én joden dus) konden er weinig aan doen. Als de joden op islamitisch gebied waren blijven wonen hadden de islamieten dat namelijk ook niet leuk gevonden.
Greta Duisenberg is geen antisemiet, maar wel een jodenhater. Zoals Bobby Fisher ooit antwoorde op de vraag of hij antisemiet was: Nee, ik heb niks tegen Arabieren.
43  van 43 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 22/09 Twaalf maanden cel Binnenhofschreeuwers9
» 15/09 Een ode aan de eend5
» 08/09 Excuses voor torenseks? Mooi niet!8
» 07/07 Veilig aan de soloseks4


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden