Alle Moslims Europa uit

Geschreven door Driek (DriekOplopers) op 21-09-2010 @ 06:00
print 

De rook kwam uit de servers. Nou ja, bij wijze van spreken dan. Tienduizenden views en honderden reacties op een bericht op onze site. Over de voorspelling van trendwatcher Gerald Celente, dat binnenkort de Moslimhaat in heel West-Europa zal betekenen dat Moslims worden gedegradeerd tot rechteloze, tweederangs burgers, die in groten getale worden teruggejaagd naar de woestijnlanden waar zij of hun voorouders vandaan zijn gekomen.

Celente beschrijft hoe de politiek-correcte elite uiteindelijk in de Westerse wereld het onderspit delft, doordat de burgers het niet langer pikken dat hun terechte grieven worden genegeerd. Over straten die onveilig worden gemaakt door opgeschoten knullen van veelal Marokkaanse origine. Over het feit dat ons sociale stelsel kraakt onder het misbruik door gelukszoekers die hiernaartoe zijn gekomen door een gearrangeerd huwelijk met hun eigen neef of nicht. De politiek-correcte elite wordt volgens Celente van het pluche verdreven door mannetjesputters van Wilderse snit, die een maatschappelijke tweedeling forceren in een bevolkingsdeel met rechten, en een bevolkingsdeel met uitsluitend plichten.

Die voorspellingen van Celente, waar nu zo enorm veel bombarie over wordt gemaakt, die zijn niets meer dan oude wijn in nieuwe zakken. Want natúúrlijk krijgt het volk er een keer genoeg van, dat het niet meer veilig over straat kan. Natúúrlijk is het volk het zat, dat het sociale stelsel wordt leeg gevreten door aasgieren. En natúúrlijk is het volk het zat, dat vanuit de Moskee wordt opgeroepen, andersdenkenden te mishandelen, en dat met de Koran in de hand wordt gesteld dat stelen van een Moslim veel erger is dan stelen van een niet-Moslim. Zelfs in onze eigen zwartstekousenkerken wordt geen geweld gepredikt tegen andersdenkenden. En het volk heeft er schoon genoeg van, dat de echte problemen moeten worden doodgezwegen en oplossingen de nek omgedraaid. Politiek-correcte ontkenningspolitiek, onder aanvoering van de PvdA en de Groene Khmer.

Nee, het is niet zo dat meneer Celente nu zo’n vooruitziende blik heeft. Want de toon is allang gezet. In ons land door Fortuyn, die de Marokkaanse gemeenschap als “Vijfde Colonne” bestempelde voordat hij met een of andere leuke Achmed de nachtsauna indook. Wilders die oproept tot het door de knieën schieten van straatterroristen en de invoering van etnische registratie en een kopvoddentaks.

Meneer Celente loopt met zijn vooruitziende blik lelijk achter de feiten aan. Hij voorziet grootschalige deportaties: alle Moslims Europa uit. Voorziet? Welnee. In Frankrijk zijn de deportaties inmiddels begonnen. Weliswaar niet van Moslims, maar van Roma-zigeuners. Ik ben het hartgrondig met het Franse beleid eens. De Roma plegen vanuit illegale tentenkampen massaal misdrijven. Dus worden ze volkomen terecht Frankrijk uitgebonjourd. Niet alleen de criminelen zelf, maar ook hun vaders, moeders, broers, zussen, neven en nichten. Opgeruimd staat netjes. Dus het deporteren van bevolkingsgroepen is niets nieuws onder de zon.

Voorspellen. Er is echt niets aan. Iedereen kan het. Ik ook. De treinkaartjes worden ook in 2012 duurder. De woningnood is in 2013 nog steeds niet opgelost. We krijgen een nieuw staatshoofd. Ziet u? Iedereen kan het, toekomst voorspellen. Echt, waarom er zoveel ophef is over die zogenaamde voorspellingen van Gerald Celente is mij onduidelijk. Gerald Celente is geen toekomstvoorspeller. Hij extrapoleert gebeurtenissen die een blind paard ook al kan zien aankomen. Trendprofeet? Welnee. Celente is een ordinaire charlatan. Meer niet.




Lees ook:

» 19/05 Tofik Dibi de overlastmarokkaan24
» 18/05 Uitgekleed bij Parkheuvel15
» 13/05 Schop Mohammed het ziekenhuis in (Plat Haags)32
» 11/05 Trompstaetecomplex6


delen | eKudos nujij

5355 views / 76 reacties
Reacties op dit bericht
50  van 76 reacties op deze pagina. Pagina  1 2
Een van de belangrijkste speerpunten van Pim was dat hij keihard stond voor de (Universele verklaring van de) rechten van de mens. De deportaties van Roma zijn een duidelijke schending van de mensenrechten, daar zijn alle experts het over eens. Ik wil het best uitleggen als mensen hieraan twijfelen.

Ook was Pim een groot voorstander van de multiculturele samenleving, zijn kritiek was slechts dat de samenleving niet functioneerde als een goede multiculturele samenleving (Zie oa. "Tegen de islamisering van onze cultuur"). Verder was hij sterk tegen het sluiten van de grenzen voor bijv. vluchtelingen en deportaties, dat waren volgens hem geen oplossingen.

Pim zou zich omdraaien in zn graf als hij zou horen waarmee hij tegenwoordig allemaal in verband wordt gebracht.

Overigens is het onzin dat het sociale stelsel niet meer houdbaar is vanwege migranten. Er zal altijd een onderklasse zijn die er relatief meer van profiteert. Het hele systeem is gewoon te duur.

Ondanks dat ben ik het met je conclusie eens, wat een open deuren trapt Celente in.
userIcon
Ach ja, Celente. De man die in het verleden al een aantal keer heeft geroepen: "Dat had ik voorspeld!", waar vervolgens geen enkel bewijs voor te vinden was. Celente, die geregeld bij Glenn Beck aan tafel schuift. Celente, die met vrijwel elke voorspelling een doembeeld schets. Celente de aartspessimist. Is het erg als ik zijn voorspellingen om hele andere redenen totaal niet serieus neem?
man Days-Of-Wild (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 09:08 fotoboek homepage
userIcon
quote:
De Roma plegen vanuit illegale tentenkampen massaal misdrijven. Dus worden ze volkomen terecht Frankrijk uitgebonjourd.
Is dat niet het begin van het probleem? Als jij je shcurtje 10 centimeter groter maakt krijg je controle van bouw- en woningtoezicht waar of jij het recht vandaan haalt om dit te doen. Maar Roma, en andere criminelen, kunnen kennelijk zonder problemen volledige tentenkampen oprichten zonder dat er wat aan gedaan wordt. Het niet optreden tegen dit soort dingen geeft ze de vrije hand.
quote:
Als het aan CDA-Kamerlid Mirjam Sterk ligt, worden ook hier illegale Roma, die voor overlast zorgen of maar geen werk vinden, het land uitgezet.
Het CDA is hier alvast begonnen met plannen in die richting.
userIcon
Wat een lamme, betekenisloze column. Had je nou ook nog iets toe te voegen aan dit verhaal, behalve: ''De moslimhaters hebben gelijk, en wat Celente roept gaat ook gebeuren?'' Ik zat eigenlijk steeds te wachten op de ''maar'', die uiteindelijk niet kwam.

Volgens mij leef je echt in een andere wereld als je echt denkt dat al die mensen uitgezet gaan worden, arm en rijk, succesvolle zakenmensen en criminelen, Imams en gematigden die nooit een moskee binnengaan... Het is absoluut niet te vergelijken met de Roma, qua aantallen EN achterliggende redenen.

Oh, en dan nog dit:
quote:
En natúúrlijk is het volk het zat, dat vanuit de Moskee wordt opgeroepen, andersdenkenden te bestelen en te mishandelen.
Ik kan niet beslissen of je dit nou sarcastisch bedoelt of dat je serieus gelooft dat het waar is. In het laatste geval:
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 09:25 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 09:16 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Wat een lamme, betekenisloze column. Had je nou ook nog iets toe te voegen aan dit verhaal, behalve: ''De moslimhaters hebben gelijk, en wat Celente roept gaat ook gebeuren?'' Ik zat eigenlijk steeds te wachten op de ''maar'', die uiteindelijk niet kwam.

Volgens mij leef je echt in een andere wereld als je echt denkt dat al die mensen uitgezet gaan worden, arm en rijk, succesvolle zakenmensen en criminelen, Imams en gematigden die nooit een moskee binnengaan... Het is absoluut niet te vergelijken met de Roma, qua aantallen EN achterliggende redenen.

Oh, en dan nog dit:

[..]

Ik kan niet beslissen of je dit nou sarcastisch bedoelt of dat je serieus gelooft dat het waar is. In het laatste geval:
Mijn boodschap is niet dat wat Celente roept gaat gebeuren, maar dat Celente een charlatan is, die open deuren intrapt.
En hebben Imams dan geen verschrikkelijke dingen geroepen, zoals over het van flatgebouwen gooien van homo's?
Nou Driek, Hopelijk lukt je poging om al die 1014 reacties naar jouw column te krijgen.

Fijn ook dat je in de artikel niet direct noemt dat je achter de mening staat van meneer Celente en je het voorspelbaar vindt. Hopelijk krijg je een hoop 16-18 jarigen met je mee, zodat we later met een ultra rechts volkje zitten. Dan denk ik bij mezelf, bij Fok! had je een infantiel rondlopen die op kinderlijke wijze populistisch rechts aan het lullen was.
man Okaht (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 10:49 fotoboek no homepage
Trendvolgers zijn niets meer of minder dan ieder ander met een beetje gezond boerenverstand. Met dat verschil dat zij een en ander op papier zetten als hun voorspelling.

Als er in mijn omgeving ergens een achterstandswijk wordt gesloopt en een groot aantal bewoners in mijn straat komt wonen, kan ik voorspellen dat de overlast in mijn straat toe gaat nemen. Dat is geen oordeel over die mensen. Er is zelfs een kans dat het enorm mee gaat vallen. Maar de kans is groot dat er het een en ander fout kan gaan. En daarmee is de kans dus groot dat ik de trend heel goed kan voorspellen.

Toen in de VS de huizenmarkt instortte, de werkeloosheid toenam en de schuldenlast de pan uit rees, kon ik ook wel voorspellen dat we daar in Europa last van zoude krijgen. Daarvoor hoefde je echt geen economisch analist te zijn. Alleen heb ik dat nooit in een artikel gepubliceerd. Had ik dat wel gedaan, dan had ik nu zomaar bij Harry Mens aan tafel kunnen zitten en een mooi stuk kaas mee kunnen eten!

Gerald Celente is uiteindelijk wel wat slimmer dan ik. Hij schrijft het op, laat zich interviewen en en laat zich ervoor betalen. Ik schrijf mijn onzin onbetaald op een gratis website.
Je hoeft Celente's uitspraken niet te veroordelen.

Uitspraken van een buitenstaander kan je ter harte nemen, het inzicht van een buitenstaander kan soms heel verhelderend en/of bevestigend zijn.. take it or leave it.

Wat Celente wel achterwege had kunnen laten is het bijdehante "I told you so".. daar heb ik een pesthekel aan, zeker als het om zoiets serieus gaat als dit onderwerp.. gewoon niet nodig.

De 'roma-gate' is een mooie showcase van wat we kunnen verwachten van de EU in de toekomst, als het er écht op aan komt..
Het doet me telkens weer denken aan dat filmpje van "De laatste Marokkaan." Daarin wordt een scenario geschetst waarin het volledige openbare leven stil komt te liggen als dat tuig eindelijk eens weggaat. Eigenlijk zou er een vervolg moeten komen, "twee dagen later" geheten, waarin juichende menigten de vlag weer kunnen uithangen zonder dat anderen zich gekwetst voelen, oudere mensen een herbeleving krijgen van de bevrijding en de politiek trots kan melden dat ons zorgsysteem gered is van de ondergang.
man superjojo (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 11:25 fotoboek homepage
userIcon
quote:
De Roma plegen vanuit illegale tentenkampen massaal misdrijven. Dus worden ze volkomen terecht Frankrijk uitgebonjourd. Niet alleen de criminelen zelf, maar ook hun vaders, moeders, broers, zussen, neven en nichten. Opgeruimd staat netjes.
Want als iemand een misdrijf pleegt, heeft de hele familie daar schuld aan? Dan zit dat in de genen van het volk? Op zo'n manier de problemen verschuiven is alles behalve netjes.
userIcon
De angst voor etnische zuiveringen zit er goed in bij veel mensen. Net als de angst voor islamisering

Twee helften van dezelfde irrationele munt, zeg ik je.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 11:48 schreef terror-appie het volgende:
[..]


Angst voor islamisering... als mensen kiezen voor een geloof waarbij ze denken zich goed te voelen. Moeten deze mensen dit toch lekker blijven doen?


Het christelijke geloof verliest steeds meer terrein op haar aanhang terwijl de islam juist blijft groeien.
Dit heeft niks met terrorisme te maken o.i.d

Enkel waar mensen voor kiezen om in te geloven.
Weet je zeker dat je op mij reageert? Van mij mag iedereen geloven wat hij wil en van islamisering is gelukkig geen sprake.

quote:
waarom bang woorden ? Tuurlijk zijn er idioten die een geloof gebruiken voor eigen ideologie, maar dat is ook binnen het christelijke geloof!
Dat laatste is geen goed argument tegen de vermeende islamisering. Islamisering, als daar sprake van zou zijn, is niet opeens ongevaarlijk omdat christelijke fundies toevallig (bijna) net zo debiel zijn als hun islamitische tegenhangers.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 12:05 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 11:48 schreef terror-appie het volgende:
[..]


Angst voor islamisering... als mensen kiezen voor een geloof waarbij ze denken zich goed te voelen. Moeten deze mensen dit toch lekker blijven doen?
Als dat geloof een theocratie betreft gelden er natuurlijk andere regels.
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 12:19 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 11:41 schreef terror-appie het volgende:
Dit soort columnisten kan je toch niet serieus nemen?
Want?
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 12:25 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 11:33 schreef Mistaravim het volgende:
Waar slaat deze column op Celente is een charlatan maar je bent het wel eens met zijn voorspelling

Sorry hoor, maar ik denk dat charlatan ook van toepassing is op jou. Lees je wel wat je schrijft? Moslims moeten worden uitgezet omdat er Marokkaanse jongeren zijn die zich misdragen?
Nee, dat zeg ik niet, en dat juich iik in deze column ook niet toe. Ik zeg wat anders, namelijk dat de samenleving er schoon genoeg van heeft, niet te worden gehoord, en dat de Wilders-achtigen daardoor hun kans grijpen.

En ik zeg dat een blind paard die voorspelling kan doen, en dat daarmee die Celente met zijn gewichtigdoenerij gewooneen charlatan is.

Dat maakt mijzelf nog niet tot een NSB'er ofzo. Ik constateer in de marge van mijn aanval op Celente slechts de Oostindische doofheid van de machthebbers van het afgelopen decennium voor de gevoelens van het volk.

En net zoals jij het recht moet hebben, mij met een NSB'er te vergelijken, behoor ik als columnist het recht te hebbnen, dat op te schrijven.
userIcon
Wat bij mij in het verkeerde keelgat schoot was de uitspraak dat we etnische zuiveringen zouden gaan doorvoeren. Nou vraag ik me af hoe ik dat zou moeten interpreteren.

Ook vind ik het 'alle moslims Europa uit' idee nogal overtrokken. Waarom niet gewoon de criminelen?

Het grondbeginsel van het gelijkheidsrecht wordt te pas en te onpas misbruikt om het beestje niet bij het naampje te mogen noemen. Als er blijkt dat er onder bepaalde leden van onze maatschappij meer criminaliteit voorkomt mag je het niet eens zeggen, laat staan gericht actie ondernemen. Dit is zo ver doorgeschoten dat er kennelijk religie bij moet worden gehaald om te kunnen generaliseren zonder voor racist uitgemaakt te worden. Mensen als Wilders gebruiken dit om hun eigen agenda uit te voeren.

Ik ben helemaal voor gelijkheid. Maar als mijn familie een criminele familie zou zijn, dan zouden we met zn allen gericht aangepakt worden. En volledig terecht, wat mij betrefd niet tegen het gelijkheidsrecht in gaat. Maar omdat er een kleurtje aan te pas komt mag je zoiets niet doen. Er wordt dan onderzocht in hoeverre je aan het discrimineren bent, andere mensen met dezelfde afkomst schieten in de bres om de mensen waarmee zij zich meer verbonden voelen te verdedigen.

Het is gewoon krom. Religie is geen reden om je te misdragen en geen onderdeel te vormen van de maatschappij. Bij mij in het bedrijf werken een aantal goedgeschoolde, welbespraakte vriendelijke moslims. Deze zijn in geen geval te vergelijken met of te linken aan het tuig wat er in de arbeiderswijken rondstruint. Ik zou het erg verderfelijk vinden dat deze mensen vanuit hun religie als crimineel en asociaal bestempeld zouden worden.
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 11:48 schreef terror-appie het volgende:
[..]

Het christelijke geloof verliest steeds meer terrein op haar aanhang terwijl de islam juist blijft groeien.
Dit heeft niks met terrorisme te maken o.i.d

Enkel waar mensen voor kiezen om in te geloven.
Het probleem is dat de meeste mensen geen keuze hebben. In bepaalde landen (Indonesie, Soedan en een hele zwik andere landen) heb je gewoon geen vrije keuze. Je wordt moslim of je wordt geterroriseerdt (en dat gaat van simpele kleine dingetjes tot aan moorden aan toe). Dit is feitelijk niks anders dan het christelijke geloof deed in de 14de en 15 eeuw na Christus. Het zal wel een punt zijn waar een geloof na een bepaalde tijd doorheen moet gaan.
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 12:27 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:25 schreef B-FliP het volgende:
Wat bij mij in het verkeerde keelgat schoot was de uitspraak dat we etnische zuiveringen zouden gaan doorvoeren. Nou vraag ik me af hoe ik dat zou moeten interpreteren.

Ook vind ik het 'alle moslims Europa uit' idee nogal overtrokken. Waarom niet gewoon de criminelen?

Het grondbeginsel van het gelijkheidsrecht wordt te pas en te onpas misbruikt om het beestje niet bij het naampje te mogen noemen. Als er blijkt dat er onder bepaalde leden van onze maatschappij meer criminaliteit voorkomt mag je het niet eens zeggen, laat staan gericht actie ondernemen. Dit is zo ver doorgeschoten dat er kennelijk religie bij moet worden gehaald om te kunnen generaliseren zonder voor racist uitgemaakt te worden. Mensen als Wilders gebruiken dit om hun eigen agenda uit te voeren.

Ik ben helemaal voor gelijkheid. Maar als mijn familie een criminele familie zou zijn, dan zouden we met zn allen gericht aangepakt worden. En volledig terecht, wat mij betrefd niet tegen het gelijkheidsrecht in gaat. Maar omdat er een kleurtje aan te pas komt mag je zoiets niet doen. Er wordt dan onderzocht in hoeverre je aan het discrimineren bent, andere mensen met dezelfde afkomst schieten in de bres om de mensen waarmee zij zich meer verbonden voelen te verdedigen.

Het is gewoon krom. Religie is geen reden om je te misdragen en geen onderdeel te vormen van de maatschappij. Bij mij in het bedrijf werken een aantal goedgeschoolde, welbespraakte vriendelijke moslims. Deze zijn in geen geval te vergelijken met of te linken aan het tuig wat er in de arbeiderswijken rondstruint. Ik zou het erg verderfelijk vinden dat deze mensen vanuit hun religie als crimineel en asociaal bestempeld zouden worden.
Goed betoog. Maar is dit nu een aanval op de trendvoorspeller, de columnist of de verhardende samenleving?
userIcon
quote:
Dus worden ze volkomen terecht Frankrijk uitgebonjourd. Niet alleen de criminelen zelf, maar ook hun vaders, moeders, broers, zussen, neven en nichten. Opgeruimd staat netjes.
Driek, meen je dit nou echt serieus? Zo ja, dan is dat wel heel erg sneu. Of bedoel je het gewoon als opsomming van feiten van hetgeen er gebeurt in Frankrijk?
userIcon
De moslims die ik ken zijn net zo aan het wegdrijven van hun religie als wij 30 jaar geleden. Het is zo'n onzin om maatschappelijk economische problemen van een klein groepje te projecteren op een hele gemeenschap, met het gevaar dat je de goede ook tegen je in het harnas jaagt.

Zonde van de tijd...
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 12:32 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:29 schreef DeX090 het volgende:

[..]


Driek, meen je dit nou echt serieus? Zo ja, dan is dat wel heel erg sneu. Of bedoel je het gewoon als opsomming van feiten van hetgeen er gebeurt in Frankrijk?
Wanneer een illegaal kamp wordt opgerold, moet je proberen om de bewoners op een andere manier aan onderdak te helpen. Dat is sociaal en humaan.
Wanneer een illegaal kamp verwordt tot een roversnest, dan mag je de bewoners je land uitsodemieteren. Ook dat is sociaal en humaan (omdat je dan je eigen volk in bescherming neemt).
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:32 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]

Wanneer een illegaal kamp wordt opgerold, moet je proberen om de bewoners op een andere manier aan onderdak te helpen. Dat is sociaal en humaan.
Wanneer een illegaal kamp verwordt tot een roversnest, dan mag je de bewoners je land uitsodemieteren. Ook dat is sociaal en humaan (omdat je dan je eigen volk in bescherming neemt).
Dus jij acht het ook wenselijk dat de hele familie van een moordenaar in de gevangenis gesodemieterd wordt? Uit het oogpunt van humaniteit?
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 12:37 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:34 schreef DeX090 het volgende:
[..]


Dus jij acht het ook wenselijk dat de hele familie van een moordenaar in de gevangenis gesodemieterd wordt? Uit het oogpunt van humaniteit?
Wel wanneer de familie heeft meegeprofiteerd van de opbrengst van de roofmoord of van het geld dat de moordenaar voor zijn daad heeft gekregen, ja.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:27 schreef DriekOplopers het volgende:
Goed betoog. Maar is dit nu een aanval op de trendvoorspeller, de columnist of de verhardende samenleving?
Hehe, niet echt bedoeld als aanval, meer als een rant. Ik vraag me af ofdat mensen zich nog een btje bewust zijn van wat ze aan t roepen zijn en ofdat de vinger de juiste kant op wijst.

De 'trendsetter' is een paniekzaaier die het alleen maar opstookt en wellicht voor een hoop angst en aggressie van beiden kanten kan zorgen. Ik vind het raar dat deze man met zo'n verhaal een podium krijgt.

En uiteindelijk zijn onze politieke figuren (zo te lezen niet alleen de Nederlandse) niet in staat om ook maar iets goed te verwoorden en aan te pakken wat deze generalisatie van moslims alleen maar groter maakt. Het lijkt er zelfs op alsof ze gewoon met hun zogenaamde politieke correctheid aan de zijkant staan te wachten totdat het mis gaat.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:37 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]

Wel wanneer de familie heeft meegeprofiteerd van de opbrengst van de roofmoord of van het geld dat de moordenaar voor zijn daad heeft gekregen, ja.
Ok, en dat is in alle gevallen bekend? Er hoeft geen rechtzaak meer aan te pas te komen om in individuele gevallen te oordelen of iemand zich schuldig maakt aan de grove misdaad "gebruik maken van het geld dat een familielid op een duistere wijze heeft verkregen"?
alles met strafblad weg weg weg!
userIcon
Eens; meer heb ik er niet over te zeggen.
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 14:15 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:41 schreef DeX090 het volgende:
[..]


Ok, en dat is in alle gevallen bekend? Er hoeft geen rechtzaak meer aan te pas te komen om in individuele gevallen te oordelen of iemand zich schuldig maakt aan de grove misdaad "gebruik maken van het geld dat een familielid op een duistere wijze heeft verkregen"?
Natuurlijk, dit is een vorm van rechtspraak met de botte bijl. Maar soms is het gewoon duidelijk hoe het zit.

En we kennen in Nederland al heel lang de vervolging van groepen. Dat ligt verankerd in art. 140 van het WvS. Bij een groep krakers hoeft ook niet te worden aangetoond, wie precies welke steen heeft gegooid, zeg maar. Wat mij betreft valt een familie met drie ernstig criminele zoons ook onder dat art. 140. Waarom niet?
koren op de molen voor de mensen die kiezen voor een oplossing van deportatie van alles wat niet van hier is.. Dezelfde mensen die willen blijven geloven dat de islam het probleem is. De gelovige moslims doen geen vlieg kwaad. het zijn juist die ongelovige jongeren die de problemen veroorzaken. maar dan nog kijkt de blanke meerderheid er tegen aan alsof elke meneer met een kleurtje een potentiel gevaar is. of eigenlijk willen we er voor zorgen dat er nooit meer een straat terrorist de boel kan verzieken maar dan zien we alleen even over het hoofd dat religie of afkomst niets zeggen over de persoon in kwestie. Misschien zouden we een keer moeten gaan werken aan wat echt belangrijk is. Het vergroten van de veiligheid op straat en het veiligstellen van ons fijne landje. En de mensen die bang zijn om de nederlandse identiteit kwijt te raken mogen wat mij betreft weleens wakker worden. Want ik zie nederland dus wel als thuis en ik werk hard om het beste te maken van mijn leven. En om dan door Jan kees of piet nagekeken te worden als ik op vrrijdagavond door de stad loop is wel iets waar ik angst heb. geen angst dat mij iets overkomt maar wel de angst dat rascisme en dergelijke dingen veel dieper gaan dan alleen angst voor islam of getinte mannen..
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 14:25 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 14:20 schreef Habibi het volgende: ...geen angst dat mij iets overkomt maar wel de angst dat rascisme en dergelijke dingen veel dieper gaan dan alleen angst voor islam of getinte mannen..
Sinds wanneer is een afkeer voor een theocratisch systeem racistisch.
man superworm (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 14:31 fotoboek homepage
userIcon
Mooi om te weten driek - groene khmer mag wel, maar bruin 1 niet?
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 14:37 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 14:31 schreef superworm het volgende:
Mooi om te weten driek - groene khmer mag wel, maar bruin 1 niet?
Ik ben columnist, geen gemeenteraadslid. Ik gebruik die term niet terwijl ik in functie ben voor een politieke partij. Dát is nogal een verschil, dunkt me.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 09:25 schreef DriekOplopers het volgende:
[..]

Mijn boodschap is niet dat wat Celente roept gaat gebeuren, maar dat Celente een charlatan is, die open deuren intrapt.
En hebben Imams dan geen verschrikkelijke dingen geroepen, zoals over het van flatgebouwen gooien van homo's?
over welke imams heb je nou over in godsnaam, jullie schetsen gewoon een doemscenerio. De haatzaaiende imams zijn allang verbannen door moslimgemeenschap zelf. Nederland wordt steens bang gemaakt, door figuren als jij.
Doen net alsof elke dag tientallen incidenten zijn van marokkaaanse jongeren.
Laatst is hier bij ons in de buurt een allochtoonse in elkaar geslagen door nl jongeren, hierover lees je nergens, ook niet in regio krant.
Gesprekken zijn goed, maar praat met probleem jongeren en niet over hen op FOK.
Zoek ook naar oorzaken van probleem jongeren, maar wij zijn hier erg goed om schuldigen te zoeken en aan te wijzen.

Trouwens wat heeft Islam te maken met probleem jongeren. Als je een bevolkingsgroep steeds als schuldige aanwijst, ja dan maken ze zich schuldig.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:41 schreef Farang het volgende:
Zo moeilijk is het toch niet. Er zijn goede en slechte moslims. Europa kan ervoor kiezen om de slechte moslims te deporteren. Dat kan zelfs op veel begrip rekenen bij moslims zelf. Maar zodra je zowel goede en slechte moslims gaat deporteren, dan kun je 0,0 sympathie verwachten van welke moslim dan ook, en dan zullen de moslims degenen zijn die juist op sympathie van de rest van de wereld kunnen rekenen en niet de 'nazi's uit Europa'.
Er is geen goede of slechte moslim, als iemand zich niet aan huisregels houdt van het land, dan kan er sancties opleggen, dat geldt natuurlijk ook voor autochtonen.
Ik zal niet de eerste zijn die het opmerkt, en hopelijk ook niet de laatste. We zijn over de afgelopen 10 jaar gaandeweg verzeild geraakt in een situatie waarin open discussie bijna onmogelijk is. Over en weer maakt men elkaar uit voor rotte vis.

Zodra je naar een van beide kanten van de discussie leunt, word je op je persoonlijke integriteit aangevallen. Ben je kritisch ten opzichte van de multiculturele samenleving, dan ben je een racist, een populist en een bruinhemd. Neem je het op voor gemarginaliseerde groepen, dan ben je een knuffelaar, een theocraat en een regent.

Daarna gaat het debat niet meer over de inhoud, maar over de vraag of iemand terecht voor Groene Khmer of neo-facist wordt uitgemaakt. Vorm over functie, waarbij de enige optie om nog gehoord te worden is: harder terugroepen. En goden verhoeden dat we niet gehoord zouden worden.

Mijn schrikbeeld is niet dat van een geislamiseerd Europa. En ook niet van een navelstarend bastion tegen de Hunse Horde, of van de 51ste staat. Mijn enige angst is die voor de voortdurende spiraal van meer geblaat en minder wol. Schapenwol of geitenhaar - als de winter maar koud genoeg wordt ben ik met allebei tevreden.
man Okaht (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 15:30 fotoboek no homepage
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 14:58 schreef Radonir het volgende:
Ik zal niet de eerste zijn die het opmerkt, en hopelijk ook niet de laatste. We zijn over de afgelopen 10 jaar gaandeweg verzeild geraakt in een situatie waarin open discussie bijna onmogelijk is. Over en weer maakt men elkaar uit voor rotte vis.

Zodra je naar een van beide kanten van de discussie leunt, word je op je persoonlijke integriteit aangevallen. Ben je kritisch ten opzichte van de multiculturele samenleving, dan ben je een racist, een populist en een bruinhemd. Neem je het op voor gemarginaliseerde groepen, dan ben je een knuffelaar, een theocraat en een regent.

Daarna gaat het debat niet meer over de inhoud, maar over de vraag of iemand terecht voor Groene Khmer of neo-facist wordt uitgemaakt. Vorm over functie, waarbij de enige optie om nog gehoord te worden is: harder terugroepen. En goden verhoeden dat we niet gehoord zouden worden.

Mijn schrikbeeld is niet dat van een geislamiseerd Europa. En ook niet van een navelstarend bastion tegen de Hunse Horde, of van de 51ste staat. Mijn enige angst is die voor de voortdurende spiraal van meer geblaat en minder wol. Schapenwol of geitenhaar - als de winter maar koud genoeg wordt ben ik met allebei tevreden.
Van begin tot eind helemaal mee eens. Mooi betoog.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 12:01 schreef Interloper het volgende:
Van mij mag iedereen geloven wat hij wil en van islamisering is gelukkig geen sprake.
Lees de reacties van ene 'IllI' bij het nieuwsbericht waar het geroeptoeter van deze Celeste aan de orde is. Natuurlijk doe je dat af als geraaskal van een trollerige eenling. Ik doe dat niet, ik hoor die mening te vaak. Er is wel degelijk sprake van Islamisering.
Een van die zaken is kindertelevisie in Nederland. Nooit een woord over christenen, maar wel regelmatig iets positiefs over moslims, inclusief het zingen van islamitische liedjes. Die IllI noemde het ook nog. Dat gebeurt echt! Vanwaar die tweedeling, dat meten met 2 maten?
Islamisering is het enige antwoord. Wij, en dan vooral onze kinderen, moeten klaargestoomd worden voor het moment dat de Islam het hier voor het zeggen gaat krijgen.
Ik weet wel dat de meesten dat niet (willen) zien, maar de tekenen zijn te talrijk aan het worden. Veel mensen pakken het, nu nog onbewust, wel op en daarom groeit de moslimhaat.
Driek, mooie column en oh zo waar.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 16:42 schreef ElectricEye het volgende:
[..]

Ik weet wel dat de meesten dat niet (willen) zien, maar de tekenen zijn te talrijk aan het worden. Veel mensen pakken het, nu nog onbewust, wel op en daarom groeit de moslimhaat.
Als je een moslimhater bent dan moet je vooral de Koran lezen, daar wordt jouw ware aard namelijk al beschreven. De moslims wisten al dat jij ze haat, het staat namelijk in hun Koran!

Volgens mij was jij een christen he? Dan begrijp je vast dat God Almachtig is. Niet jij, niet ik, niemand kan Zijn plannen tegenhouden. Als God wil dat de moslims de wereld overnemen, dan gebeurt dat, niemand kan Hem tegenhouden.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 16:55 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 16:50 schreef Jan_Janszoon het volgende:
[..]


Als je een moslimhater bent dan moet je vooral de Koran lezen, daar wordt jouw ware aard namelijk al beschreven. De moslims wisten al dat jij ze haat, het staat namelijk in hun Koran!

Volgens mij was jij een christen he? Dan begrijp je vast dat God Almachtig is. Niet jij, niet ik, niemand kan Zijn plannen tegenhouden. Als God wil dat de moslims de wereld overnemen, dan gebeurt dat, niemand kan Hem tegenhouden.
Als hij tegengehouden wordt is het nog steeds dezelfde god, maar dan met andere plannen. Hij is toch almachtig?

Dan hebben de moslims Mohammed blijkbaar verkeerd begrepen. Dat kan ook, de koran is niet door Mohammed geschreven immers, maar door zijn fans.
userIcon
Ik vind het maar HEEEEEEEEL matig wat je hier allemaal neerschrijft.....
O.a., de deportatie is al begonnen. Nee, niet van de Moslims maar van de Roma's......
Vind je het dan gek?????
Dat zijn zware criminelen zonder verblijfsvergunning. Opzouten met die gasten..........
En je colum sucks nogmaals
man superjojo (Redactie Frontpage) 21-09-2010 @ 17:06 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 16:42 schreef ElectricEye het volgende:
[..]

Lees de reacties van ene 'IllI' bij het nieuwsbericht waar het geroeptoeter van deze Celeste aan de orde is. Natuurlijk doe je dat af als geraaskal van een trollerige eenling. Ik doe dat niet, ik hoor die mening te vaak. Er is wel degelijk sprake van Islamisering.
Een van die zaken is kindertelevisie in Nederland. Nooit een woord over christenen, maar wel regelmatig iets positiefs over moslims, inclusief het zingen van islamitische liedjes. Die IllI noemde het ook nog. Dat gebeurt echt! Vanwaar die tweedeling, dat meten met 2 maten?
Islamisering is het enige antwoord. Wij, en dan vooral onze kinderen, moeten klaargestoomd worden voor het moment dat de Islam het hier voor het zeggen gaat krijgen.
Ik weet wel dat de meesten dat niet (willen) zien, maar de tekenen zijn te talrijk aan het worden. Veel mensen pakken het, nu nog onbewust, wel op en daarom groeit de moslimhaat.
Nickelodeon zit idd vol met Moslim verheerlijkende cartoons, het jeugdjournaal bericht elke dag over het suikerfeest en Disney XD gaat alleen maar over Alladin.
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 17:06 schreef superjojo het volgende:
[..]


Nickelodeon zit idd vol met Moslim verheerlijkende cartoons, het jeugdjournaal bericht elke dag over het suikerfeest en Disney XD gaat alleen maar over Alladin.
Leuk he, Nederlanders voelen zich nu het lijdende onderwerp, terwijl onze kinderen met andere culturen en religie s zich ontwikkelen door media. Miljoenen kinderen weten dankzij media meer over culturen en religi s dan vele hier op Fok.

Vooral je zin , elke dag over suikerfeest, terwijl suikerfeest een keer per jaar is. Op zondag zien we kerk missen op tv, we hebben EO, NCRV, KRO die samen tientallen uren per week zend tijd hebben, maar Superjojo vindt enkele minuten zendtijd genoeg om over Islamissering te praten.
Hoe kortzichtig kan iemand zijn ?
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 17:49 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 17:47 schreef shriek het volgende:
[..]
Leuk he, Nederlanders voelen zich nu het lijdende onderwerp, terwijl onze kinderen met andere culturen en religie s zich ontwikkelen door media. Miljoenen kinderen weten dankzij media meer over culturen en religi s dan vele hier op Fok.

Vooral je zin , elke dag over suikerfeest, terwijl suikerfeest een keer per jaar is. Op zondag zien we kerk missen op tv, we hebben EO, NCRV, KRO die samen tientallen uren per week zend tijd hebben, maar Superjojo vindt enkele minuten zendtijd genoeg om over Islamissering te praten.
Hoe kortzichtig kan iemand zijn ?
Ik geloof dat je de ironie van Superjojo een beetje hebt gemist...
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 21-09-2010 @ 17:51 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 @ 17:01 schreef sloopkogel het volgende:
Ik vind het maar HEEEEEEEEL matig wat je hier allemaal neerschrijft.....
O.a., de deportatie is al begonnen. Nee, niet van de Moslims maar van de Roma's......
Vind je het dan gek?????
Dat zijn zware criminelen zonder verblijfsvergunning. Opzouten met die gasten..........
Ik zeg in mijn column toch dat ik het daarmee eens ben?
50  van 76 reacties op deze pagina. Pagina  1 2


Lees ook:

» 19/05 Tofik Dibi de overlastmarokkaan24
» 18/05 Uitgekleed bij Parkheuvel15
» 13/05 Schop Mohammed het ziekenhuis in (Plat Haags)32
» 11/05 Trompstaetecomplex6


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden