Gedachten

Algemeen • Geschreven door Bert (superworm) op 14-07-2008 @ 01:00
print 
“Ga je met me mee naar My Chemical Romance?” vroeg ze met grote puppyogen.
“Nee, da's toch die gruwelijke teringherrie die je dag en nacht draait?” dacht ik.
“Ja, is goed, leuke muziek,” zei ik.
En voor ik 'kutmuziek' kon zeggen stond ik al tussen de gothics in de rij voor Paradiso.

Ik ging door een hel. Ik had al de hele dag met haar en haar vriendinnen opgetrokken. Giechelen over jongens in de Mac, hebben het over make-up in TisFris en zijn beledigd als je de constant aangeboden oordopjes met kutherrie afslaat.
Een hel, zeg ik u.

Destijds had ik de pijnverdovende effecten van wiet net ontdekt. Om mij heen werd lustig geblowd, maar ik stond daar met zes relmokkels, een flesje River Powerdrink en twee lauwwarme blikjes AH-bier.
“Wel godsodeklere, wat wil ik graag naar huis, zeg,” dacht ik.
Ik zei niets.

Ik wilde daar niet blijven staan, en vooral niet naar binnen. Toch kwam er een einde aan de wachtrij-hel toen de portier een hoekje van mijn ticket afscheurde en het kaartje terug in mijn hand duwde.

Een nieuwe beproeving ontvouwde zich bij binnenkomst. Vóór de kutherrie waar we voor gekomen waren eindelijk eens begon, was er nog een Nederlandse band die evenzo vaginale geluidsoverlast wist te produceren. Ook in de zaal werd lustig geblowd, en ik besloot het maar op een zuipen te zetten.

De kakelkutjes waren vanzelfsprekend zo dicht mogelijk bij het podium gaan staan. Mijn bier golfde met de beat van de herrie. Ze maakten foto's van de bandleden met hun nul-megapixel-cameraatjes. Blijkbaar was de drummer een hunk, want al snel vielen er opmerkingen als
“Wat een hunk is die drummer,” en
“Aaaaaaaaaaaaaaaaah!!!!”

Ik trok mijn vriendin naar me toe en begon haar opzichtig te zoenen. Ze rukte zich los en keek weer naar Little Drummer Boy.
“Wel kutnondeju, ook dat nog,” dacht ik.
“Zo, die is goed, met drumstokjes,” zei ik.

Een half uur later begon het betaal-20-euro-voor-een-uur-herrie-uur. Het was zo mogelijk nog oorverdovender dan het vorige bandje. Alle meisjes gilden op precíes die toonhoogte dat je er welhaast agressief van zou worden, de blonde van het stel stootte gedurende haar slecht uitgevoerde dansmanoeuvres vaak tegen me aan, en stootte uiteindelijk ook mijn bier uit mijn hand.

“Schaaat...” zei mijn vriendin opeens, zich opzichtig aan me opdringend.
“Wat zit jij nou opeens tegen me aan te schurken, mispunt,” dacht ik.
“Jaaaaah?” zei ik met een op mijn smoel geplamuurde glimlach.
“Ik vind het niet zo leuk meer, ik wil even uit de herrie,” zei ze. En scoorde daarmee het eerste pluspuntje op de avond. We liepen naar de kelder, waar je kon 'loungen' met 'jazz' en 'vijftig verschillende smaakjes thee'. Ik besloot een grote bak koffie te nemen. Zij en het vriendinnetje dat naar de lounge-ruimte meekwam hadden het niet over de 2-tientjes-voor-kutherrie-kutherrie, maar over het voorspel.

“Jaah, hij is zó knap” en “Aaaah een handtekening zou geweldig zijn” volgen elkaar op in de standaard meisjesgesprekcyclus, dus ik had het zien aankomen. Mevrouw sleept-me-mee-naar-kutherrie-om-me-af-te-vallen viel me af door met haar vriendinnetje naar de receptie te gaan en te vragen waar-ie zich schuilhield. Ik bleef beneden met mijn koffie.
“Ik pas wel op de tassen,” zei ik.
“Wat een kutavond, kut,” dacht ik.

“Kut,” zei ik, toen ze weg was. Na een kwartier naar een combinatie van Sinatra's Greatest Hits en dof pompende baslijnen van boven geluisterd te hebben, was mijn koffie koud en mijn vriendin terug. Met, juist ja, een extatisch gemoed en een met dikke permanente zwarte marker aangebrachte handtekening van, zoals hij blijkbaar heette, “LIEFS THIJS -XXX-”.
“Wel gódverdomme,” d... zei ik.
“Ben je niet blij voor me?”
“Daar moet ik nog heel lang tegenaan kijken he?”
“Wat is dat nou voor opmerking?”
“Wat?”
“Eikel.” Op een of andere manier weten vrouwen altijd te winnen zonder te winnen. Ze liep weg en ging haar vader bellen of-ie eerder kon komen.

Daar zat ik dan, slechts in een zomerjasje en een t-shirt, in het smerige steegje naast Paradiso in de koude herfstnacht wachtend op een norse schoonpa, na een dag met giechelende emo's opgetrokken te moeten hebben. Ik had My Chemical Romance doorstaan, maar van de drummer van Kutherrie-En-Co moest ik het verliezen. Ik hield mijn mond stijf gesloten, behalve om heel veel te roken. De meisjes geilden nog na op de drummer, zoals meisjes dat kunnen.
“Krijg allemaal maar de vinkentering,” dacht ik.

's Avonds, toen ik in haar bed probeerde te slapen, begon ze weer opeens spontaan tegen me aan te schurken. Ik deed het voorbereidende werk en ging daarna woester tekeer dan ik ooit had gedaan.

Ik dacht aan van alles, gitzwarte, verse herinneringen aan de slechtste avond tot dan toe in 2006. Macabere, haatvolle, jaloerse gedachten, vol van wrok. Oude, opengereten wonden van overspel domineerden mijn gemoed.

Maar ik zweeg als het graf. Na een avond lang de meest megalomane oorpijniging ooit doorstaan te hebben, waren nu de enige geluiden in de donkere slaapkamer het doffe klotsen van de daad en het zachte “ahh-ahh-ahh-ahh” van mijn gesigneerde vriendin.

“Ik-zou-je-op-Marktplaats-moeten-zetten”, hort-en-stootte ik uit, en alleen het hoge gilletje van het meisje gevolgd door een uitgeput hijgen van alletwee verraadde dat de avond toch eindelijk op een hoogtepunt was gekomen.



Lees ook:

» 22/05 Moord en doodslag0
» 22/05 Vrij Nederland0
» 22/05 House: afscheid van een serie6
» 22/05 Politieke revolutie! De Kuifkrullenpartij9


delen | eKudos nujij

1061 views / 24 reacties
Reacties op dit bericht
24  van 24 reacties op deze pagina. Pagina  1
man MrManiak (Eindredacteur Films/TV) 14-07-2008 @ 01:07 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Wel godverdomme, d... zei ik.
Geweldig!
Ik heb in tijden niet meer zo lekker gelachen om een column .

Ik lach niet om je, ik lach met je
userIcon
Hehe leuk stukje
btw My Chemical Romance is geen gothic Je latere opmerking over Emo's is correcter.
userIcon
Gothic en emo is ook niet mijn smaak, maar waar hou jij zelf dan van?
Erg studentikoos stukkie, maar aan het eind toch nog geneukt zag, kaerel
userIcon
LOL, zo heb ik me ook vaak gevoeld als ik weer naar een of andere commerciele kutband met mooiboys die geen noot konden zingen werd gesleept door mijn nu (ex-)vriendin. Eerlijk gezegd ben ik blij dat ik er van af ben (van haar en die tyfusherrie).
userIcon
Neem een nieuwe vriendin

Heerlijk stukje trouwens! Ik voelde me net zo kut toen ik per ongeluk met een date op de 'open podium' avond van de SJU terechtkwam. Geen Jazz, zoals de naam van de tent deed vermoeden maar ongeïnspireerde kutmuziek. Rappende wannabe's. En dan sta je daar met je vrienden: vrolijk knik je naar de mensen om je heen om maar even te bevestigen dat je toch wel hip bezig bent. Gelukkig was anderhalve straat verder mijn kamer en mijn redding. 'De kat moet nog eten'....
man superworm (Redactie Frontpage) 14-07-2008 @ 10:31 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 10:16 schreef Mavro het volgende:
Neem een nieuwe vriendin
Deze relatie liep enkele maanden later stuk.
userIcon
tijdens de wip waren haar gedachten bij de drummer van de band....
userIcon
krabmanelli is de drummer van die band
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 11:19 schreef steeg het volgende:
krabmanelli is de drummer van die band
"waren nu de enige geluiden in de donkere slaapkamer het doffe klotsen van de daad en het zachte
userIcon
Wie gaat er dan ook in vredesnaam naar concerten toe?
man superworm (Redactie Frontpage) 14-07-2008 @ 14:02 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 13:52 schreef Pappie_Culo het volgende:
Wie gaat er dan ook in vredesnaam naar concerten toe?
Niet zo'n negatief toontje aanslaan. Je column staat voor vanavond ingepland.
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 11:10 schreef krabmanelli het volgende:
tijdens de wip waren haar gedachten bij de drummer van de band....
Maakt dat uit dan?
userIcon
haha goeie column..
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 14-07-2008 @ 15:03 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 10:31 schreef superworm het volgende:

[..]

Deze relatie liep enkele maanden later stuk.
Good riddance.

Prima geschreven trouwens, kon me weer even voorstellen hoe het was om dag na dag door te moeten brengen met een kakelkut en haar aanhang. Een van de meest vreselijke vakanties ooit
userIcon
Wederom super!
userIcon
Heerlijk snel leesbaar, goed geschreven, leuke vindingen: top!
userIcon
Leuke column, wees blij dat je mee was , anders was het de zelfde avond al niet je vriendin meer
man superworm (Redactie Frontpage) 15-07-2008 @ 00:22 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op maandag 14 juli 2008 @ 20:40 schreef Lord Dreamer het volgende:
Leuke column, wees blij dat je mee was , anders was het de zelfde avond al niet je vriendin meer
Zou je denken?

(Of heb je mijn andere ex-verhalen soms gelezen )
goh 't doet me zowaar denken aan within temptation op lowlands 2002?

m'n vriendin ging uit d'r dak en ik verveelde me de tering :p

maarja haar gelukkige gezicht maakte veel goed
24  van 24 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 22/05 Moord en doodslag0
» 22/05 Vrij Nederland0
» 22/05 House: afscheid van een serie6
» 22/05 Politieke revolutie! De Kuifkrullenpartij9


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden