Machteld Vlaanderen en de mooiste billen van de wereld

Algemeen • Geschreven door Driek (DriekOplopers) op 02-11-2007 @ 05:00
print 
Even de politie gebeld. “Goedenavond agent, Oplopers hier. Wat een wonder dat uw bureau telefonisch bereikbaar is. U moest toch allemaal de deur uit wegens een klopjacht op foute fietslampjes? Opdracht van de Vereniging van Commissarissen toch? Dat stond in de krant. Fijn dat u nu eindelijk eens de wet gaat handhaven. De maatschappij zal er een flink stuk op vooruitgaan door het heldhaftige gedrag van u en uw collega’s. A propos, hoe staat het met die tweehonderd pedofielen die nog vrij rond lopen? Ik begrijp dat jullie in het kinderporno-dossier een lichte achterstand hebben?” Een oorverdovende stilte daalde neer in het telefoongesprek, tot de bromsnor aan de andere kant hakkelde “We zullen aan ieder type misdrijf aandacht moeten besteden. Helaas lukt het ons ook niet in alle gevallen van ondeugdelijke fietsverlichting tot vervolging over te gaan, meneer. Namens het voltallige politiekorps bied ik u mijn excuses aan.” Aggut, een fietslampje aan de arm gegespt in plaats van op je spatbord geschroefd is dus blijkbaar net zo belangrijk als seksueel misbruik en exploitatie van kleine kinderen… Doodziek word ik ervan, die smerissen die geen enkel onderscheid kunnen maken tussen de ene en de andere misstap.

Maar goed, mij lukt het maken van onderscheid ook niet altijd even goed. Ga er maar aanstaan, de ene blonde VVD-snol van de andere blonde VVD-snol te onderscheiden. Ze zien er in de kroeg en in de hockeykantine allemaal precies hetzelfde uit. Blond, dikke tieten, lelijke kleren en een buikje. Bah. Het is dus niet onlogisch dat het ook in de tentamenlokalen van de Leidse Universiteit bijna onbegonnen werk is, de ene kakkineuze blondine van de andere te onderscheiden. Op die manier lukte het Machteld Vlaanderen haar tentamens regelmatig door een andere rondborstige VVD'ster te laten maken. Toch viel ze door de mand, en kon ze zich op het politiebureau melden wegens fraude. Mag ik Machteld even wijzen op een buitengewoon lullige VVD-slogan uit vroeger tijden? Die luidde “Gewoon jezelf kunnen zijn.” Ja trut, jezélf. Dat is wat anders dan “Gewoon een ander kunnen zijn.”

Weet u wat ik ook een lastig onderscheid vind? Het onderscheid tussen heel mooie billen, heel erg mooie billen en heel erg geweldig mooie billen. Geheel confuus bekeek ik de plaatjes van de finale van de mooie-billenwedstrijd die door een onderbroekengigant was georganiseerd. Een podium vol derrières. Raar trouwens, op een mediatraining heb ik ooit geleerd dat het heel onbeleefd is, het publiek de rug toe te keren… Maar goed, de kont van een mevrouw uit het voormalige Oostblok heeft gewonnen. Weer wat geleerd: die Balkanwijven compenseren hun veel te vierkante gezichten glansrijk met hun erg ronde billen, dus… Maar een ding blijft voor mij als een paal boven water staan: de mooiste kont is toch het achterwerk van mijn eigen liefje.

Wilt u nog een ander voorbeeld van lastig onderscheid? Het verschil tussen de onaantrekkelijke cellulitisreet van die Gereformeerde tyfuskut die op de markt de gore moed had om mijn vriendin af te bekken met de tekst “Ik praat niet met gescheiden vrouwen” en het blotebillengezicht van Willem Holleder. Je kunt Willem Holleeder-zegels bestellen, en daarmee gewoon je bombrieven en drugspakketjes frankeren. Niet iedereen is het eens met dit nieuwe model postzegel, maar ik snap die ophef niet zo. Oké, Holleeder is natuurlijk gewoon een gangster, en mogelijk zelfs een moordenaar. Maar mag 'ie daarom geen eigen postzegel? Ik ken nog een andere familie vol corrupte schuinsmarcheerders en moordenaars, en die hebben al sinds mensenheugenis hun eigen postzegels. En ik kan u vertellen dat ik na bijna dertig jaar behoorlijk uitgekeken raak op die kop van Beatrix.



Lees ook:

» 06:00 Politieke revolutie! De Kuifkrullenpartij2
» 21/05 Wie zaait, zal oogsten0
» 21/05 Een beetje in de war0
» 21/05 Alwetend zijn de onwetenden2


delen | eKudos nujij

2618 views / 22 reacties
Reacties op dit bericht
22  van 22 reacties op deze pagina. Pagina  1
Frustratie teveel ofzo?

wel leuk column...
userIcon
Matige column, persoonlijk vind ik niet dat je een vrijheidsstrijder als Willem de Zwijger in 1 zin mag noemen met een criminieel als Holleeder. Dat de Oranjes hedendaags niet meer voorstellen is geen reden om de Vader des Vaderlands als crimineel en moordenaar af te schilderen.
userIcon
Lekker hè, je frustratie eruit gooien. Moet gewoon, af en toe
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 02-11-2007 @ 10:18 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op Friday 2 November 2007 @ 09:53 schreef -Anarion- het volgende:
Matige column, persoonlijk vind ik niet dat je een vrijheidsstrijder als Willem de Zwijger in 1 zin mag noemen met een criminieel als Holleeder. Dat de Oranjes hedendaags niet meer voorstellen is geen reden om de Vader des Vaderlands als crimineel en moordenaar af te schilderen.
Nee hoor:

Corrupte (Lockheed) schuinsmarcheerder (bastaardkinderen in VS en Frankrijk): Opa Bernhard;
Moordenaar: Maxima's papa.
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 10:18 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

Nee hoor:

Corrupte (Lockheed) schuinsmarcheerder (bastaardkinderen in VS en Frankrijk): Opa Bernhard;
Moordenaar: Maxima's papa.
Misschien dat Bernhard dat allemaal wel heeft gedaan maar hij heeft ook in de WW2 gevochten aan de kant van de geallieerde en heeft dus ook geholpen aan de vrijheid die jij nu geniet.

Maxima's pa heeft niets te maken met het koningshuis. Als jij een meisje trouwt dan gaat het toch om haar, en niet om haar vader die misschien een crimineel is.
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 11:24 schreef -Anarion- het volgende:

[..]

Misschien dat Bernhard dat allemaal wel heeft gedaan maar hij heeft ook in de WW2 gevochten aan de kant van de geallieerde en heeft dus ook geholpen aan de vrijheid die jij nu geniet.

Maxima's pa heeft niets te maken met het koningshuis. Als jij een meisje trouwt dan gaat het toch om haar, en niet om haar vader die misschien een crimineel is.
Volgens mij was Bernard gelieerd aan de duitsers, en hij had een deal gemaakt om de koninklijke familie te ontzien. Bernhard was behoorlijk fout in de oorlog.
quote:
Bernhards jeugdjaren op het landgoed van zijn ouders, Reckenwalde, verliepen gemoedelijk. Na enige jaren privélessen doorliep hij de kostschool en enkele jaren daarna ging hij naar het gymnasium te Berlijn waar hij in 1929 zijn diploma haalde. Na rechtenstudies in München en Lausanne studeerde de prins in 1935 af in Berlijn en ging hij werken bij Berlin NW-7, de bedrijfsspionagedienst van het chemiebedrijf IG Farben nadat hij, de prins lid geworden was van de Sturmabteilung (SA) van de NSDAP, en van de Reiter-SS. Zijn NSDAP-lidmaatschap heeft de prins eind 1995 ontkend. Hij bleef nu, nadat het Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie bewijs voor zijn NSDAP-lidmaatschap presenteerde, volhouden niet zèlf lid te zijn geworden. Mogelijk is hij lid gemaakt door een van de gebroeders Langenheim met wie hij in die jaren bevriend was. Wel is duidelijk, dat de contributie tijdens zijn lidmaatschap wel steeds en nauwgezet betaald werd.
Bron: Wikipedia (er staat daaronder nog veel meer, lees zelf maar)
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 11:29 schreef Snatched het volgende:

[..]

Volgens mij was Bernard gelieerd aan de duitsers, en hij had een deal gemaakt om de koninklijke familie te ontzien. Bernhard was behoorlijk fout in de oorlog.
[..]

Bron: Wikipedia (er staat daaronder nog veel meer, lees zelf maar)
Goed punt dat hij lid was geweest/gemaakt. MAAR in die tijd kon je weinig anders in Duitsland. En misschien een stomme vraag, maar zou jij geen deal maken om je geliefden en jezelf te beschermen?
userIcon
Niet ten koste van een heel volk (denk ik ... je weet 't nooit).

maar er staat nog meer onder, he!
userIcon
quote:
Op Friday 2 November 2007 @ 11:49 schreef Snatched het volgende:
Niet ten koste van een heel volk (denk ik ... je weet 't nooit).

maar er staat nog meer onder, he!
Precies, je weet nooit. Omdat je nog nooit in zo een situatie bent, en ik hoop voor iedereen (zelfs Flexino) dat niemand het ooit hoeft mee te maken.

Ik heb het gelezen ja.
even je frustraties kwijtraken? heerlijk
weer een mooie column
Wat een kutcolumn zeg. Waarom geeft fok! voor zulk soort prut ruimte?

Man, leer schrijven.
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 15:33 schreef Anaxagoras het volgende:
Wat een kutcolumn zeg. Waarom geeft fok! voor zulk soort prut ruimte?

Man, leer schrijven.
Zelfs de column van Straatnieuws is van een hoger niveau dan deze verzameling van letterdiarree.
vrouw Zonnetje40 (Eindredactie Frontpage) 02-11-2007 @ 15:43 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Door Anaxagoras - vrijdag 2 november 2007 @ 15:33
Wat een kutcolumn zeg.
Neeeeee joh! Geen kutcolumn, maar een billencolumn! Je hebt het niet helemaal goed begrepen!
quote:
Waarom geeft fok! voor zulk soort prut ruimte?
Wat is dit trouwens voor een kromme zin? Man, leer schrijven!


Ik vind het een hele leuke column! Zoals gewoonlijk. Goed gedaan Driek!
En weer meesterlijk: de bruggetjes die je slaat van het ene onderwerp naar het andere. Hoewel er verschillende items uit het nieuws belicht worden, vormt het toch een goed en gelikt verhaal.

Groetjes van Zonnetje.
man DriekOplopers (Hoofdredacteur Frontpage) 02-11-2007 @ 16:09 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 15:33 schreef Anaxagoras het volgende:
Wat een kutcolumn zeg. Waarom geeft fok! voor zulk soort prut ruimte?

Man, leer schrijven.
Waar ben je het niet mee eens? Met mijn aanklacht tegen de fietslampjesjacht terwijl een derde van de kinderpornozaken niet wordt aangepakt? Of ben je het niet eens met mijn uitbrander aan het adres van de frauderende VVD-dame, beoogd toekomstig volksvertegenwoordiger? Of vind je het soms vervelend dat ik de draak steek met een blotebillenwedstrijd? Of zijn Holleeder en het koningshuis wat jou betreft gevrijwaard van grappenmakerij?

Vertel eens: wát is nou precies je bezwaar?
userIcon
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 16:09 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

Waar ben je het niet mee eens? Met mijn aanklacht tegen de fietslampjesjacht terwijl een derde van de kinderpornozaken niet wordt aangepakt? Of ben je het niet eens met mijn uitbrander aan het adres van de frauderende VVD-dame, beoogd toekomstig volksvertegenwoordiger? Of vind je het soms vervelend dat ik de draak steek met een blotebillenwedstrijd? Of zijn Holleeder en het koningshuis wat jou betreft gevrijwaard van grappenmakerij?

Vertel eens: wát is nou precies je bezwaar?
Driek, de beste stuurlui staan maar weer eens aan wal. Wel bezwaren maken maar vervolgens geen uitleg geven waarom. Gelukkig zijn er genoeg mensen die jouw column wel de moeite waard vinden.
moet zeggen dat ik je met de collum die je post, meer verbitterd vind klinken.
je heb zeker wel een paar punten maar toch
quote:
Op vrijdag 2 november 2007 @ 09:53 schreef -Anarion- het volgende:
Matige column, persoonlijk vind ik niet dat je een vrijheidsstrijder als Willem de Zwijger in 1 zin mag noemen met een criminieel als Holleeder. Dat de Oranjes hedendaags niet meer voorstellen is geen reden om de Vader des Vaderlands als crimineel en moordenaar af te schilderen.
De oranjes zijn volgens de bloedlijnen maar een slap aftreksel van de Zwijger, d'r zijn families die meer aanspraak op de troon hebben. Back ontopic: jij wou beweren dat de rijkdommen die de koninklijke familie heeft vergaard allemaal koosjer is? *kuch* VOC *kuch* GWC *kuch*
userIcon
en wéér een top column van driek
userIcon
Ik vind hem ook wel goed. Mooie bruggetjes tussen de onderwerpen, zinnen die emoties als frustratie en woede oproepen (bv. over die gereformeerde tyfuskut) en prachtig taalgebruik.
userIcon
Op je laatste alinea na vond ik het wel een leuke column. En het blijft triest dat fietslampjes op kleding niet meer mogen...
userIcon
quote:
Op zaterdag 3 november 2007 @ 13:46 schreef Tha_Butcha het volgende:

[..]

De oranjes zijn volgens de bloedlijnen maar een slap aftreksel van de Zwijger, d'r zijn families die meer aanspraak op de troon hebben. Back ontopic: jij wou beweren dat de rijkdommen die de koninklijke familie heeft vergaard allemaal koosjer is? *kuch* VOC *kuch* GWC *kuch*
Dat gejakker over de VOC altijd, man we zitten nu met tuig van de riggel opgescheept dankzij die praktijken, we hebben ondertussen wel eens genoeg geboet voor deze fouten....
22  van 22 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 06:00 Politieke revolutie! De Kuifkrullenpartij2
» 21/05 Wie zaait, zal oogsten0
» 21/05 Een beetje in de war0
» 21/05 Alwetend zijn de onwetenden2


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden